facebook.com/Harry Potter a Dary smrti

Tiež si ako dieťa pri sledovaní či čítaní Harryho Pottera dúfala, že hlavní hrdinovia sa stanú frajermi aj v reálnom živote, keďže im to spolu tak pristalo? Muselo prejsť veľa rokov, no vyzerá to tak, že sa nám toto želanie konečne predsa len naplnilo.

Podľa portálu Cosmopolitan sa totiž povráva, že Emma Watson (Hermiona Granger) by mala tvoriť pár s Tomom Feltonom (Draco Malfoy). Aj keď vo filmoch spolu veľmi nevychádzali, v reálnom živote boli vždy dobrými priateľmi a kamarátstvo údajne prerástlo aj do niečoho väčšieho.

Prezradiť ich mali obyčajné fotografie na Instagrame, ktoré neušli pozornému oku ich fanúšikov. Dvojica si užíva spoločnú dovolenku v južnej Afrike, odkiaľ Tom pridal fotku, ako učí Emmu hrať na gitare. Obaja sú oblečení len v pyžamách a vyzerá to, že majú k sebe pomerne blízko.

View this post on Instagram

Quick learner x

A post shared by Tom Felton (@t22felton) on

Na ďalšej snímke má Draco oblečené tričko s nápisom „Women do it better“, čo v preklade znamená „Ženy to robia lepšie“ a k popisu pridal iniciály EW, z čoho vyplýva herečka Emma Watson, o ktorej je známe, že je feministkou bojujúcou za práva žien.

View this post on Instagram

Women do it better 📷EW

A post shared by Tom Felton (@t22felton) on

Fanúšikovia im ihneď vymysleli aj prezývku Dramiona a my musíme uznať, že by im to spolu veľmi pristalo. Už len musíme počkať, či sa dvojica k vzťahu prizná aj verejne.

Zdroj: Cosmopolitan

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News