Harry Potter film

Filmy o mladom čarodejníkovi preslávili mnohých hercov. Jedným z nich bol aj Paul Grant, ktorý si zahral už v prvej časti legendárnej série – Harry Potter a kameň mudrcov. Ako informoval Daily Mail, Paul skolaboval priamo na stanici, ktorá je s týmto filmom spojená!

56-ročný Grant stvárnil vo filme jedného zo škriatkov, ktorí pracovali v Gringott banke. Okrem tejto úlohy ho fanúšikovia poznali aj ako Ewoka v Star Wars, no zahral si aj vo filmoch Labyrint či Legenda.

V súkromnom živote mal podľa informácií veľké problémy s alkoholom a drogami, čo sa mu mohlo stať osudným. Jeho život šiel údajne ku dnu po rozvode s manželkou.

Harry Potter toto miesto preslávil

Paradoxom je, že Paul skolaboval na mieste, ktoré je s touto filmovou ságou úzko prepojené a denne ho navštevujú stovky fanúšikov. Ide o londýnsku vlakovú stanicu King’s Cross, kde sa nachádza nástupište 9 a 3/4. Odtiaľ odchádzali čarodejníci do Rokfortu.

Herec mal padnúť k zemi práve pred budovou stanice. Následne ho previezli do nemocnice, kde bol vyhlásený za klinicky mŕtveho. K jeho kolapsu došlo vo štvrtok 16. marca, pričom oficiálne umrel v nedeľu 20. marca po tom, čo sa jeho rodina rozhodla odpojiť ho od prístrojov. Paul bol otcom troch detí.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Harry Potter Film (@harrypotterfilm)

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News