Po radostnej správe o tom, že sa na televízne obrazovky vráti mimoriadne obľúbená telenovela Skrytá vášeň, zasiahla dnes fanúšikov aj jedna veľmi smutná správa. Na sociálnych sieťach producenti potvrdili správu o úmrtí jednej z nezabudnuteľných postáv, herca Sebastiana Boscana.

V hlavných úlohách tejto kolumbijskej telenovely sa objavili traja bratia a tri sestry, ktorých osudy sa preplietli. No okrem nich bolo v ich blízkosti aj niekoľko ďalších postáv, bez ktorých by to nebolo ono. Jedným z nich bol aj herec Jorge Cao, ktorý si zahral dedka Martina (Don Martin). Ten sa však v pokračovaní neobjaví a nahradí ho iný herec.

Teraz je už jasné, že nemôžeme čakať ani návrat Sebastiana, ktorý stvárnil svojského Leandra.

Herec totiž v nedeľu 28. novembra, v kolubijskom Medellíne zomrel. Sebastian mal iba 41-rokov a veľkú časť života bojoval so zákernou chorobou. Rakovina žalúdka sa mu stala osudnou. K jeho odchodu na druhý svet sa na svojom Instagrame vyjadril aj herec Giovanni Suárez Forero, ktorý si zahral jeho brata Benita.

Brat môj, šťastnú cestu, nech ťa Pán zachová vo svojej svätej prítomnosti. Sebitas, navždy budeš v mojom srdci, ďakujem ti, že si bol mojím bratom, mojím priateľom, za to, ako sme sa bavili a koľko krásnych vecí, ktoré ostanú navždy v mojom srdci, sme prežili,“ napísal k výberu z ich spoločných fotografií.

Takto si ho fanúšikovia Skrytej vášne budú pamätať

A takto vyzeral po rokoch od natáčania

Zdroj: Instagram/pasiondegavilanes

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.