instagram/2000sdiariies

Tak v túto informáciu tajne dúfal každý verný fanúšik Priateľov! Jeden z celosvetovo najobľúbenejších seriálov chytil za srdce milióny ľudí a mnohí z nich si predstavovali, aké by to bolo, keby vzťahy šiestich hlavných aktérov neboli iba hrané. Ako informuje portál Closer, iskra medzi dvoma hercami zrejme znova preskočila.

Reč nie je o nikom inom, ako o Jennifer Aniston a Davidovi Schwimmerovi, ktorí stvárnili Rachel a Rossa. Po celý čas mali k sebe blízko, aj keď to podľa scenára nemali ľahké. Stali sa však akýmsi symbolom lásky pre množstvo fanúšikov.

52-ročná Jennifer a 54-ročný David pri nedávnom natáčaní špeciálnej epizódy po 17 rokoch dokonca priznali, že medzi sebou mali vzájomné sympatie aj v skutočnom živote. Keďže však vtedy randili s inými a chceli si zachovať profesionalitu, ostali iba kamarátmi.

Dnes sa však zdá, že roky všetko zmenili a títo, stále dvaja slobodní ľudia, si k sebe znova opäť našli cestu. Podľa najnovších informácii spolu „Ross a Rachel“ trávia spoločný čas. David vraj priletel za Jennifer domov cez celú krajinu, aby s ňou mohol byť u nej doma, v Los Angeles.

Podľa miestnych obyvateľov ich zhliadli aj na rande v romantických vinohradoch, kde sa dlho rozprávali a popíjali víno. To, čo s nimi bude ďalej ostáva záhadou, aj keď fanúšikovia im prajú šťastie aj v osobnom živote.

Tešila by si sa, keby bola medzi nimi láska aj v reálnom živote?

Zdroj: closeronline.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News