Po rozchode opäť spolu? Herec a lámač ženských sŕdc, Bradley Cooper, a svetoznáma modelka Irina Shayk, boli prichytení opäť spolu. Dvojica si užila nedeľnú prechádzku v New Yorku, pri ktorej to vyzeralo, že im je spolu znova veľmi dobre, aj napriek tomu, že v roku 2019 ohlásili svoj rozchod.

46-ročný Bradley a 35-ročná Irina tvorili pár 4 roky a aj po rozchode ich však spájala spoločná dcérka Lea, kvôli ktorej sa snažili o priateľské vychádzanie. Tentokrát však s nimi dcérka nebola a i tak sa držali pri sebe ako v časoch, keď spolu randili. Fanúšikov, ktorí im držali palce, fotografie veľmi potešili a veria, že sa možno k sebe ešte vrátia.

Bradley pritom nepatrí k práve ku chlapom, ktorí sa nechajú zaviazať a za svoj život vystriedal pri randení už viacero partneriek. Po tom, čo podal úžasný výkon vo filme Zrodila sa hviezda, ho mnohí spájali s Lady Gagou, ku ktorej mal veľmi blízko.

Avšak, ich vzťah sa nikdy nepotvrdil. Tento rok sa dokonca špekulovalo aj o tom, že Bradley randí so speváčkou Adele. Irina bola zase spájaná s reperom Kanye Westom, s ktorým údajne randila počas leta, kedy ich spoločne prichytili v Paríži.

Ktovie, pri kom obaja skončia už navždy a či ich dcérka spojí natoľko, aby sa dali znova dokopy.

Fandíš týmto dvom aj ty?

Zdroj: hollywoodlife.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.