Instagram/oliviarodrigo, Instagram/shailenewoodley

Páry svetového šoubiznisu nie sú také stabilné, ako by sme si možno mysleli. Portál People informoval rovno o dvoch celebritných rozchodoch. Láska nevydržala herečke Shailene Woodley a speváčke Olivii Rodrigo.

30-ročnú herečku Shailene Woodley si môžeš pamätať predovšetkým z filmov Na vine sú hviezdy alebo zo série Divergencia. Svoje súkromie si zvykla strážiť, preto sme o jej partneroch vedeli len zriedka. Posledne randila so športovcom Aaronom Rodgersom, s ktorým dokonca bola aj zasnúbená. Túto správu prezradil on sám počas ďakovného prejavu vo februári minulého roku, keď sa mu podarilo získať ocenenie.

Blízky človek z Aaronovho okolia pre magazín priznal, že dvojica spolu končí, no išlo o priateľské odlúčenie a rozišli sa v dobrom. „Obaja sú veľmi odlišní a každý z nich je zaneprázdnený vo svojej práci. Boli tam prekážky, ktoré nedokázali prekonať. Zostanú aj naďalej priateľmi, nie je medzi nimi žiadna zlá krv ani dráma. Jednoducho im to nevyšlo,“ prezradil pre People.

Žiadna svadba sa tak podľa všetkého nebude konať. Herečka sa k tejto informácii zatiaľ nevyjadrila a športovec to odmietol komentovať. Predsa len, nikto nechce rozprávať o rozpade svojho vzťahu.

Shailene ale nie je jediná, komu vzťah nevyšiel. O svoju lásku prišla aj mladá speváčka.

18-ročná speváčka Olivia Rodrigo, od ktorej si môžeš pamätať skladbu Drivers License, sa rozišla s 24-ročným hudobným producentom Adamom Fazeom. Potvrdil to blízky zdroj z ich okolia. Dvojica sa pritom mala rozísť len 7 mesiacov od doby, kedy sa prvýkrát ukázali spolu na verejnosti.

Aj keď sa speváčka zo vzťahu tešila, na jej profile málokedy zdieľala niečo z osobného života. Olivia je ešte mladá a určite sa jej podarí nájsť lásku jej života.

Zdroj: People

Viac z kategórieHot News