Pexels/Gantas Vaičiulėnas

Nie všetci ľudia na svete sú dobrosrdeční a úprimní. Ale to si už počas tvojho života určite zistila. Ak si však ešte nezažila sklamanie či zradu od niekoho, kto to hral na 2 strany, dávaj si pozor na ľudí narodených v nasledujúcich 3 znameniach. Tí ti totiž ukážu, ako vie faloš vyzerať za úsmevom priateľstva.

Baran

Človek narodený v tomto znamení je veľmi tvrdohlavý, bojovný a cieľavedomý. Ide si tvrdo za svojím cieľom a nezaujíma ho, či po tej ceste niekomu ublíži alebo bude musieť použiť iné zbrane. Medzi ne napríklad patrí dokonalé líškanie sa. Vie, čo má komu a kedy povedať, aby mu zahral na city a dostal ho do pozície, z ktorej niečo vyťaží.

Jeho milé a slušné správanie ťa môže naozaj zmiasť, keď zistíš, aký agresívny vie byť, ak nie je po jeho. Hádať sa s ním nemá žiaden význam, pretože argumenty nepočúva.

Ryby

Človek narodený v tomto znamení pôsobí na každého veľmi milo, pokojne a nekonfliktne. Preto ťa naozaj zarazí, keď zistíš, že to všetko využíva iba na to, aby mohol ľuďmi manipulovať. Ty by si pre neho spravila hocičo, pretože by ti bolo ľúto takú milú osôbku sklamať. No on má všetko vopred dobre premyslené.

Je to človek inteligentný a vždy myslí dopredu, takže ak spravíš, čo chce, bude to presne podľa jeho plánu. Najhoršie sa správa vtedy, keď žiarli. V takom prípade dokáže danému človeku naozaj v tichosti kaziť život.

Vodnár

Vodnár ako človek pôsobí veľmi pokojne a odmerane. Nepriťahuje na seba zbytočnú pozornosť a tvári sa, ako by bol v spoločnosti iba do počtu. V skutočnosti miluje klebety, ktoré nenápadne posúva ďalej. Nikto by neveril, že za nimi stojí on.

Pred ostatnými chce vždy vyzerať ako dobrý človek, no všimni si, že sa ozve iba vtedy, ak niečo potrebuje. Čo pre neho nemá výhodu, to ho nezaujíma a vykĺzne z toho bez ujmy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy