Známa americká herečka Emma Roberts je v očakávaní. Otcom jej dieťa je herec Garrett Hedlund. Hoci sa snažia utajiť pred verejnosťou celý priebeh tehotenstva, exkluzívny zdroj poskytol informácie pre magazín Us Weekly.

„Poznajú pohlavie bábätka, ale na teraz to držia v súkromí. Meno ešte nevybrali,“ povedal zdroj pre Us Weekly. Známy magazín počas posledných mesiacov informoval, že táto herecká dvojica očakáva nový prírastok.

Emma Roberts (29) a jej priateľ Garrett Hedlund (35) boli podľa zdroja z tejto informácie prekvapení, šokovaní a šťastní v tom istom čase. Rovnaké nadšenie s nimi zdieľali aj ich rodiny.

Udržať v súkromí takúto novinku môže byť náročné. Obzvlášť ak sa jedná o známe tváre showbiznisu. Ale čosi neuveriteľné sa podarilo Justinovi Timberlakovi a jeho manželke Jessice Biel. Pred pár dňami vyšli na povrch informácie, že táto dvojica sa dočkala druhého potomka a celé tehotenstvo sa im darilo držať v tajnosti. Viac sme o tom informovali v tomto článku.

Známa americká herečka doteraz neprehovorila o svojom očakávaní a súkromie si pozorne stráži. Rovnako tak robí aj jej partner Hedlund, s ktorým sú spolu niečo vyše roka. Emma bola v minulosti zasnúbená so svojím kolegom Evanom Petersom a Garett randil s Kristen Dunst.

 

Zdroj: Us Weekly

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.