Instagram/arianagrande, daltonfuckingomez

Tak tomu sa povie poriadne prekvapenie! 27-ročná speváčka Ariana Grande poriadne prekvapila svojich fanúšikov. Na verejnosť sa dostali informácie o tom, že je z nej už vydatá pani. Informoval o tom portál TMZ, pre ktorý to potvrdili zdroje blízke dvojici.

Vyzerá to na poriadnu lásku. Svetoznáma speváčka Ariana Grande začala randiť s realitným maklérom Daltonom Gomezom len začiatkom minulého roka a už pred Vianocami sa zaľúbenci pochválili zásnubami. Ariana dostala od svojej lásky nádherný prsteň. Jej svadobnú obrúčku sme zatiaľ ešte nevideli, no určite nebude o nič menšia než zásnubný prsteň.

Podľa dostupných zdrojov išlo o malý svadobný obrad, ktorý sa uskutočnil cez víkend. Dvojica sa zobrala v speváčkinom dome v Montecite a na obrade nebolo viac ako 20 hostí. Mladomanželia chceli mať po boku len svoju rodinu a najbližších priateľov. Všetko prebehlo v rodinnom kruhu a všade bolo cítiť veľkú lásku.

Fanúšikovský profil na Instagrame uviedol tiež informáciu, že svadobčania mali zakázané priniesť si mobily a všetky fotky urobil len fotograf. Je teda otázne, či fotky zverejnené na Instagrame sú reálne alebo ide len o vydarenú prácu fanúšikov vo Photoshope. Budúci mesiac by si Ariana s Daltonom mali celú svadbu ešte raz zopakovať, no tentokrát by malo ísť len o veľkú párty pre viacerých ľudí. Dvojici každopádne gratulujeme a tešíme sa na oficiálne fotky.

zdroj: Instagram/daltonfuckingomez

Zdroj: tmz.com, Instagram/daltonfuckingomez

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News