instagram/jenniferaniston

Nájsť skutočných priateľov býva niekedy náročné. O to viac, ak si svetoznáma hviezda, s ktorou by sa chcel priateliť každý, ale zväčša len kvôli sláve a peniazom. Preto je dôležité vyberať si naozaj poctivo.

Herečka Jennifer Aniston takýchto ľudí vo svojom živote našla a hneď niekoľko. Je za nich veľmi vďačná a rada s nimi trávi svoj voľný čas. Portál The Talko prezradil, ku komu má 51-ročná hviezda najbližšie.

Courteney Cox

Seriál Priatelia zblížil všetkých hercov, ale Jen má najbližšie pravdepodobne ku Courteney, ktorá stvárnila Monicu. Tak ako v seriáli, aj v reálnom živote sa z nich stali najlepšie priateľky.

David Schwimmer

S Davidom si v seriáli zahrala zaľúbený pár, ktorý ich život ovplyvnil aj v reálnom živote. Veď Rachel a Ross, bez nich by to nešlo. Chvíľami sa špekulovalo, či spolu nechodia aj v skutočnosti, ale ostali len veľmi dobrými priateľmi.

Brad Pitt

Jennifer Aniston a Bad Pitt boli jedným z najkrajších a najobľúbenejších párov vôbec. Keď sa rozišli a Brad odišiel za Angelinou Jolie, svet doslova šalel. V poslednej dobe sa dvojica začala objavovať spolu aj na verejnosti a hovorilo sa o tom, že sa možno dajú opäť dokopy. Pravdou však je, že napriek všetkému ostali priateľmi, ktorí sa v živote navzájom podporujú.

Adam Sandler

Jen a herec Adam Sandler sa spolu objavili vo filmoch Skús ma rozosmiať a Murder Mystery. Oni dvaja sú zárukou dobrej zábavy a škoda, že spolu nenatočili viac filmov. Spoločné nakrúcanie ich ale zblížilo natoľko, že si majú čo povedať aj v osobnom živote.

Alicia Keys

Našimi priateľmi sa stávajú najmä ľudia, s ktorými zdieľame spoločné názory. Jennifer sa spriatelila so speváčkou Aliciou Keys a tiež herečkou Demi Moore počas režírovania filmu Five, ktorý je o piatich ženách bojujúcich s rakovinou. Práve táto neľahká téma herečky zblížila.

Selena Gomez

Vedela si o tom, že Aniston už mala tú česť aj so speváčkou Selenou Gomez? Tá raz prezradila, že keď prvýkrát uvidela herečku naživo, začala kričať a utiekla za mamou. Predsa len, Sel počas detstva vyrastala na seriáli Priatelia a stretnutie so svojím idolom bol pre ňu poriadny šok.

Ellen Degeneres

Rozhovory Jennifer Aniston a Ellen Degeneres patria vždy k vydareným a veľmi obľúbeným. Raz to dokonca vyústilo až do bozku počas nakrúcania. Obe si spolu veľmi dobre rozumejú aj v súkromí a sú z nich dobré priateľky.

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News