Instagram/iamsatanka, Instagram/tete_vargova_farma13

Zmena je život. U nás žien ide najčastejšie o inú farbu vlasov alebo celkovo typ účesu. Takýto malý detail z nás dokáže urobiť úplne iné osoby, o čom sa presvedčili aj exfarmárky z reality šou Farma 13. Terézia „Tete“ Vargová a Stanka Klčová na svojich instagramových profiloch ukázali fotky z minulosti, kedy vyzerali úplne inak, než ako ich poznáš dnes.

Obidve účastníčky boli výraznými postavami nielen na statku, ale aj po skončení celej šou. Fanúšikovia obdivovali Tete za to, ako sa jej podarilo schudnúť. Keď však prezradila tajomstvo svojho úspechu, mnohí ostali nemilo prekvapení a zahltili ju kritikou.

Na Farme sa zviditeľnila svojím humorom, no aj pletkami so súťažiacim Mikim. Mnohí po vysielaní špekulovali, či ostali v kontakte a pokračujú tam, kde prestali.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Pravdou je, že Tete je zadaná, no totožnosť jej partnera je zatiaľ neznáma. To by sa už čoskoro mohlo zmeniť, pretože na svojom profile avizovala, že by ho mohla predstaviť práve v taký magický deň ako je 2.2.2022. Uvidíme, či svoje sľuby aj splní. Myslíš, že je to Miki?

zdroj: Instagram/tete_vargova_farma13

Stanku si zas diváci spájali najmä kvôli vzťahu s farmárom Mirom. Bolo to medzi nimi komplikované, najmä po Mirovom vypadnutí, keď našla útechu v náručí Dávida. Po skončení šou mala napokon skončiť s úplne iným mužom, konkrétne s expriateľom jej farmárskej kolegyne Natálie, ktorá tvorí pár s víťazom Farmy 13 Mesutom.

Obidve exfarmárky dali možnosť položiť im na Instagrame otázky. A fanúšikov zaujímali ich dávnejšie experimenty s vlasmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News