Instagram/iamsatanka

Po skončení reality šou Farma Stanka Klčová presunula svoje pôsobenie na Instagram, kde ju sleduje už 46-tisíc ľudí. Tých zásobuje detailmi zo svojho života. Pravidelne im dáva možnosť položiť jej pár otázok, aby ju mohli spoznať ešte o trochu viac.

Len nedávno Stanka rozbehla aj svoje vlastné podnikanie, pričom začala predávať ovsené kaše, proteíny a arašidové maslá. Svoju značku pomenovala SATANA a ak by si o jej výrobky mala záujem, musíš si ich objednať u nej cez správu.

Nemá problém hovoriť aj o svojej láske. Začiatkom roka fanúšikom odhalila tvár svojho partnera, ktorým je barber Jozef Belan. Ide o bývalého frajera ďalšej exfarmárky Natálie Lopašovskej, ktorá momentálne randí s víťazom šou Mesutom.

Pri pohľade na Stankine fotky ti určite neraz napadlo, aká je to krásna a sebavedomá žena. Na jej tajomstvo úspechu sa pýtala aj jedna zo sledovateliek. „Ja osobne som za to, aby človek neutekal pred problémami a svojimi myšlienkami. Práve naopak. Úplne sa do toho ponoriť a pochopiť, čo ti tým tento pocit a situácia chce povedať. Prečo sa tak cítiš?

Prestaň sa porovnávať s tým, čo vidíš na sociálnych sieťach. Nie je to realita a nie je to niečo, čo by malo ovplyvňovať a ničiť tvoje sebavedomie. Pripomínať si, v čom si dobrá a na tom pracovať. Si jedinečná a nenechaj si to nikým udupať,“ poradila jej blonďatá exfarmárka.

zdroj: Instagram/iamsatanka

Stanka vyšla s pravdou von aj o tom, že nie vždy si prechádzala ružovým obdobím a musela sa vysporiadať s čoraz častejším ochorením.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News