Instagram/marek_hegedus & Instagram/karinnett

Určite si pamätáš prostorekú bývalú blondínku, Karin Dvořákovú, ktorá súťažila v 10. sérii obľúbenej markizáckej reality šou Farma. Odvtedy v jej živote nastalo niekoľko (životných) zmien. Okrem toho, že si dala zväčšiť poprsie, vrátila sa k pôvodnej tmavej farbe vlasov, stretla svoju drahú polovičku – priateľa Mareka Hegedüsa, s ktorým čaká bábätko. To však stále nie je všetko.

Po návrate z celebritnej Farmy X sa z nej stala influencerka, ktorá sa dnes teší už 128-tisíc sledovateľom na jej Instagrame. Tam zdieľa aj svoje súkromie a momentálne všetky náležitosti ako tehotná, čím si získala aj nové publikum, budúce mamičky.

Len pred pár týždňami odhalila pohlavie svojho prvého vytúženého dieťatka. Bude to dievčatko! Termín pôrodu sa každým dňom približuje, čo Karin na kráse vôbec neuberá. Šťastie z nej priam sála.

Stihla to pred pôrodom

Dôvodov na radosť má teraz ešte viac. Po minuloročných zásnubách (september 2020) sa dočkala aj svadby. Napriek vysokému štádiu tehotenstva sa tak z exfarmárky stala takmer „do roka a do dňa“ vydatá pani – Karin Hegedüs Dvořáková. Kráska sa nikdy netajila tým, že je rada stredobodom pozornosti, o čom svedčí aj jej výrazný vzhľad. Podľa toho by mnohí čakali, že jej deň D bude niečo rovnako extra. Pravda je však celkom iná.

Dlhovláska zvolila celkom netradičný svadobný look, ktorým mnohých prekvapila. Žiadne objemné princeznovské šaty, dlhý závoj, pompézny účes a veľká ceremónia. Išlo o rýchlu a formálnu svadbu vo štvorici. Obrad si mladomanželia vychutnali v doslova úzkom kruhu najbližších. Medzi nimi však nechýbal ich domáci miláčik, zajac Pufinnett, ktorého označili za malého svedka.

Svoje „ÁNO“ oznámila aj fanúšikom na instagramovom profile so slovami: „Sme svoji! Pani Karin Hegedüs Dvořáková.“ Pri ďalšej svadobnej fotke opísala pocity textom z raperskej skladby od Kontrafaktu: „Túžim ho nájsť, ja ho túžim nájsť, nech ho dám ti. A že nádej že nájdem ho mám. A bude to môj dar lásky.“ 

Novomanželom gratulujeme a prajeme všetko dobré do spoločného rodinného života.

Bola podľa teba Karin krásna nevesta?

Stretla sa aj s kritikou

Okrem správ a komentárov plných prianí neveste pribudli aj negatívne reakcie na jej outfit. Niektorým sa totiž nepáčilo, že si dala tenisky. Na to však mala Karin jasnú odpoveď. Príkladom jej v tom bola Zuzana Strausz Plačková, ktorá si na svojej prvej svadba s manželom Reném takisto obula trendy tenisky.

Karin si tak splnila svoj sen a musíme uznať, že jej to pristalo. Aj vzhľadom na to, že je v pokročilom štádiu tehotenstva, išlo určite o pohodlnejšiu obuv.

zdroj: Instagram/karinnett

A takto vyzerá rodinka Hegedüsová

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News