Exfarmárka Dagmara Kubinová

Správa, ktorá prekvapila nielen ich fanúšikov. Exfarmárka Dagmara Kubinová, ktorá bola súčasťou poslednej série známej reality šou, sa bude biť! Ako oznámila organizácia Fight Night Challenge na svojom Instagrame, do ringu sa postaví s blondínkou, ktorá pred rokmi taktiež účinkovala na Farme. 

Česká športovkyňa bojovala o výhru pred kamerami na statku, tentokrát si vyskúša úplne iný duel. Svojich fanúšikov na sociálnej sieti šokovala hneď 2 novinkami. Prvou z nich bolo oznámenie rozchodu s Michalom Mošpanom, s ktorým sa zblížili práve počas šou.

Dagmara už tam spomenula, že sa venuje bojovým športom a zrejme preto prijala výzvu, v ktorej sa postaví do ringu proti inej známej blondínke.

Aj tá druhá je exfarmárka

„V ženskom dueli sa proti sebe stretnú učastníčky Farmy. Moniku môžeš poznať z Farmy 2 a Dagmar z Farmy 14. Teraz sa proti sebe stretnú v boxerskom ringu,“ píše sa v popise postu, ktorý si môžeš pozrieť nižšie. Súperkou pre „Dee“ bude Monika Haklová, ktorá sa taktiež venuje fitnessu.

Táto dvojica si však vyslúžila od divákov množstvo výsmechu a poburujúcich komentárov. „Súboj centrálnej inteligencie,“ napísal jeden z komnetujúcich pod príspevkom. „Rovno sa môžete volať Farma 15,“ pridal sa ďalší. „Dehonestácia bojového športu,“ pritvrdil slovami iný.

Čo myslíš, ako tento súboj dopadne?

Zdroj: Instagram/fightnightchallenge

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News