Instagram/bejba99

Po skončení predošlej série reality šou Farma sa do väčšieho povedomia ľudí dostala aj sympatická Bea Rusnáková, prezývaná tiež Bejba. Na Instagrame ju sleduje už vyše 60-tisíc ľudí a ako to už býva zvykom, tí sú často zvedaví.

Bea im dala možnosť opýtať sa čokoľvek a veľa otázok smerovalo na to, či je single. „Prisahám, že polka otázok je len či som slobodná alebo mám niekoho… je pravda, že keby niekoho mám, dám ho sem len po čase, ak vôbec. To je jediné súkromie, ktoré si strážim. Pretože viem, akí sú ľudia neprajní a aké sú ženy,“ prezradila fanúšikom.

A prečo je teda slobodná? „Pretože nedokážem byť s niekým nasilu, s niekým, do koho nie som bláznivo zamilovaná. Ľudia sa uspokoja s niekým, s kým im vyhovuje život aj bez toho, aby boli bezhlavo zamilovaní. Sú len spokojní a zmierili sa s tým, že to tak má byť bez toho, aby sa snažili o niečo, čo chcú. Ale to ja nechcem,“ rozhovorila sa Bea o svojom rozhodnutí.

„Neviem sa zmieriť s myšlienkou, že budem po celý život po boku niekoho, do koho nie som zamilovaná. Neviem si predstaviť byť s niekým, s kým nemám chémiu, že keď ho zbadám, celá sa roztrasiem a viem, že to je to. Chcem muža, ktorý si ma bude vážiť a milovať ma takú, ako som a bude zábavný. Neviem sa zmieriť s málom a s tým, že by som sa dala do vzťahu len preto, aby som nejaký mala,“ dodala 21-ročná exfarmárka na záver.

zdroj: Instagram/bejba99

Bejba udrela klinec po hlavičke, pretože tento problém má veľa párov. Ostávajú spolu len preto, že si na seba zvykli alebo sa boja byť sami. To však nie je správne. Mala by si mať po boku muža, pri ktorom budeš pociťovať motýle v bruchu a on pri tebe tiež.

Zdroj: Instagram/bejba99

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News