Bejba
Instagram/bejba99

Obľúbená markizácka exfarmárka Beáta Rusnáková alias Bejba sa pred rokom ukázala s radikálnou zmenou imidžu. Neuveriteľne schudla a teraz nám v exkluzívnom rozhovore prezradila, ako sa jej to podarilo. 

Spomínaš si ešte na Beu Rusnákovú z Farmy 12? Po skončení v reality šou sa jej začalo dariť najmä na Instagrame, kde je veľmi aktívna a so svojimi úspechmi sa na ňom chváli každý deň. Ak ju sleduješ, tvojej pozornosti určite neušla ani jej brutálna premena.

Beáta Rusnáková
zdroj: Instagram/bejba99

Kalorický deficit je dôležitý

Možno aj ty máš preštudované všetko ohľadom zdravého životného štýlu. A možno si sa to naučila najmä z našich článkov, ktoré pre teba pravidelne pripravujeme aj v spolupráci s certifikovanými trénermi a výživovými poradcami.

Aj sympatická tmavovláska Bea si raz povedala dosť a schudla. Najviac kľúčový je pre ňu práve kalorický deficit. Podľa nej teda môžeš jesť všetko, ak si k pár nezdravým jedlám v jedálničku zaradíš najmä tie zdravé.

„Začala som krabičkovať. Chudnutie je o zdravej strave, to mi strašne pomohlo, ukázalo mi to tie cesty. Môžeš jesť všetko, ale musíš byť v tom kalorickom deficite. Keď máš ten kalorický deficit, to je základ a pekne chudneš,“ prezradila Bejba svoje tajomstvo chudnutia.

Beáta Rusnáková
zdroj: Instagram/bejba99

Beáta Rusnáková a jej názor na body positivity

Aj na tému body positivity (pozitívne nastavenie voči svojmu výzoru, telu aj vzhľadom na nedostatky) nám niekdajšia farmárka prezradila svoje. Myslí, že je v poriadku, no iba za určitých okolností.  „Ono je v pohode, že každý prezentuje ten trend, že je v pohode byť pri tele a je super mať neviem aké krivky, ale keď je niekto obézny, škodí to zdraviu, priznala Bejba, ktorá prezradila aj to, že sa mala rada aj predtým, ako schudla. Vždy mala v sebe určitý druh sebadôvery, no teraz je so sebou spokojnejšia. Ako si na tom ty?

Zdroj: Bejba pre odzadu.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News