Spomínaš si na búrlivý rozchod plný nadávok, ohovárania a osočovania toho druhého? Ex-farmári Rebeka Hlavatá a Henrich Kuľko sa nerozišli v dobrom a nikto preto nečakal, že by ich vzťah mohol ešte napredovať. Nuž, ale hovorí sa, že stará láska nehrdzavie a podľa všetkého to bude prípad aj tejto dvojice.

Rebeka na svojom Instagrame pridala fotku s novým, teda staronovým priateľom. Áno, opäť sa dala dokopy s Heňom, ktorý ju po rozchode očiernil na sociálnych sieťach a vytiahol na ňu správy, ktoré si s niekým písala. Ani jeden z nich sa nesprával v tej chvíli s chladnou hlavou, čo je ale do istej miery aj pochopiteľné.

„Neboli sme tu nejakú dobu, ale už sme tu,“ napísala v stručnosti Rebi k ich spoločnej fotke, čím dala fanúšikom najavo, že ich odteraz budú môcť opäť vidieť bok po boku.

Ľudia v komentároch sa pozastavovali nad tým, na čo bolo dobré celé to divadlo a že sa obaja správajú ako herci, ktorí sa len chceli zviditeľniť. Rebeka na to reagovala po svojom a trochu prudšie, než by si možno čakala. Zhrnula to tak, že ľudia sa bežne rozchádzajú a dávajú opäť dokopy, takže je to len ich rozhodnutie a ostatní im do toho nemajú čo hovoriť.

zdroj: Instagram/rebihlavata

Heňo bol v tomto prípade trochu stručnejší a v príspevku na svojom profile napísal len toto: „Ahoj lásky, ty si?“ Vypol dokonca aj možnosť pridávania komentárov. Asi očakával podobné komentáre, aké sa objavili pod príspevkom Rebeky. Veríme, že tento raz im to už spolu vydrží a budú šťastní.

Zdroj: Instagram/rebihlavata, Instagram/lucky_bastard24

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.