Instagram/karinnett

Deväť mesiacov ubehlo ako voda a do klubu mamičiek pribudla ďalšia známa Slovenka. Je ňou Karin Hegedüs Dvořáková, ktorú si môžeš pamätať predovšetkým z reality šou Farma. Ak ti jej stredné priezvisko nie je povedomé, je to z dôvodu, že na začiatku novembra sa vydala za svojho snúbenca Mareka. 

Influencerka s viac ako 131-tisíc fanúšikmi prišla len nedávno o svoj pôvodný instagramový profil a vytvorila si náhradný, kde sa jej nazbieralo zatiaľ 50-tisíc ľudí.

Pravidelne informovala o priebehu svojho tehotenstva. S radostnou správou sa pochválila začiatkom septembra a pár dní na to prezradila, že pod srdcom nosí dievčatko, aj keď si celý čas myslela, že to bude chlapček.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Karin bola aktívna počas celých deviatich mesiacov. Posledné týždne tehotenstva nemala problém cestovať z jednej časti republiky na druhý. Absolvovali veľké sťahovanie, pretože so svojím manželom momentálne žijú v Bratislave, kde majú prenajatý byt.

Momentálne sa ich rodinka rozrástla o ďalšieho člena. Už sa nebudú starať len o zajačika, ale čakajú ich vážnejšie povinnosti.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News