Instagram/ewa_farna93

Ewa Farna prežíva mimoriadne úspešné obdobie, pretože okrem pracovných úspechov sa môže pochváliť aj tými osobnými. Po tom, ako to dotiahla až do americkej reklamy, už čoskoro vydá svoj ďalší album. No čo je ešte dôležitejšie, stane sa z nej dvojnásobná mama.

Na svojom Instagrame to oznámila naozaj originálne. Zverejnila fotku zadnej strany pripravovaného CD, no jej tehotenské bruško sa jednoducho nedá prehliadnuť.

„Ako som sľúbila – tu je tracklist a zadná strana albumu UMAMI. Toto „dieťa“ v podobe albumu sa zrodí začiatkom decembra. Potom ako je vidno, je na ceste aj ďalšie 😃 Zatiaľ neviem, ako bude znieť, ale je jasné, že to bude veľká srdcovka,“ pochválila sa Ewa vo svojom príspevku.

zdroj: Instagram/ewa_farna93

Oznámenie tehotenstva urobila česká speváčka poľskej národnosti vždy inak. O tom, že čaká prvé bábätko, sme sa dozvedeli z videoklipu ku skladbe „Ta o nás“, kde sa v závere videa objavila s bruškom. Tento raz si túto peknú novinku nechávali opäť pre seba a pre najbližších.

Už čoskoro tak k dvojročnému synčekovi pribudne braček alebo sestrička. Jeho tvár sa spolu s manželom rozhodli neukazovať na sociálnych sieťach. Ide o úplne normálne rozhodnutie, ktoré musia fanúšikovia len a len rešpektovať. Uvidíme, či to tak bude aj s druhým dieťatkom.

Gratulujeme nielen k novému prírastku, ale tiež albumu, na ktorý sa veľmi tešíme.

Zdroj: Instagram/ewa_farna93

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News