instagram/evelynjefresh

Komička Eva Kramerová, ktorú Slovensko pozná pod menom Evelyn, je známa nielen svojím humorom, ale aj tým, že ľudia často riešili jej váhu. Na kráse jej nikdy „kilečko navyše“ neubralo, no aj tak je na nej vidno, že v posledných mesiacoch výraznejšie schudla.

Sympatická 31-ročná blondínka, ktorá tento rok bude moderovať po tretíkrát markizácku Farmu, však pre portál Plus jeden deň prezradila, že sa za tým skrývajú aj zdravotné problémy.

Keďže sa aktívne venuje pohybu, jej nedávny pobyt na ayurvédskej klinike v Maďarsku pôsobil dojmom, že si tam dopriala redukčný pobyt. Pravda je však iná.

„Nebola som tam chudnúť, mala som zdravotné problémy, ktoré som dúfala, že mi pomôžu vyriešiť a verím, že som na dobrej ceste. Som v situácii, kedy je zdravie oveľa podstatnejšie ako riešiť váhu,” prezradila skutočný dôvod jej pobytu.

Práve na tej istej klinike v tomto období absolvovala pobyt aj speváčka Tina a Zuzana Strausz Plačková, ktoré sa tam stretli. Tak ako ony, aj Diana Mórová či Petra Polnišová v minulosti zavítali na ayurvedu kvôli zdravotným problémom.

Dohľad lekárov, meditácie, cvičenia, kúpeľné procedúry či zdravá strava nepomáhajú len zdraviu telesnému a psychickému, ale človek z nich odchádza aj o čosi štíhlejší. „Bojím sa veľa vecí, v období, v akom sme sa ocitli, je však jojo efekt posledná vec, na ktorú myslím,“ dodala k téme Evelyn.

Zdroj: pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News