V našom nedávnom článku si mohla nájsť takmer 20 tipov a inšpirácií, čo všetko ešte môžeš urobiť s frajerom počas tohto leta. Čas sa vám kráti, preto by ste mali využiť možno posledné teplé dni, ktoré nás čakajú. Jednu činnosť by ste však rozhodne nemali vynechať. Bez toho leto ako keby ani nebolo letom.

Reč je o pikniku. Možno si ho toto leto už absolvovala, no stále veľa ľudí na túto aktivitu zabúda. Aj keď sa páry nudia, nenapadne im zabaliť si veci a urobiť si piknik. A pritom taká nevinná činnosť môže priniesť do vzťahu viacero výhod.

V prvom rade budete mať viac času na seba. Choďte niekam na lúku alebo iné miesto, kde vás nikto nebude rušiť. Možno na seba máte menej času ako inokedy a práve teraz budete mať ideálnu príležitosť porozprávať sa. Ak neviete o čom, určite odporúčame vyskúšať aj rôzne konverzačné hry, ktoré sa u nás dajú kúpiť.

Nezabudnite si pripraviť občerstvenie a môžete si ho dokonca pripraviť v kuchyni spoločne. Veľa žien túži po tom, aby im partneri viac pomáhali v kuchyni. Pamätajte aj na nejaké vínko alebo šampanské, aby ste si piknik trochu spríjemnili.

Samozrejmosťou je deka alebo iná pohodlná podložka, ktorá vás uchráni napríklad aj pred mravcami. Piknik sa môže premeniť aj na niečo iné. Také milovanie pod holým nebom by ste mali určite toto leto ešte zažiť, má to úplne iný feeling ako doma v spálni. Treba hľadať spôsoby, ako oživiť aj svoj intímny život.

Piknik sa môže premeniť aj na romantický večer strávený pozorovaním západu slnka alebo hviezd. Práve v strede augusta sa dá pozorovať najviac padajúcich meteorov, pri ktorých si môžete niečo priať.

Ako vidíš, piknik so sebou prináša viacero výhod, nejde len o chrumkanie jedla v prírode. Ak si ho tento rok s frajerom ešte neabsolvovala, smelo do toho. 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.