Instagram/smotanka_official

Tak toto sa stylistom asi veľmi nepodarilo. Instagramový profil markizáckej relácie Smotánka zverejnil fotku jej ikonickej moderátorky Eriky Judínyovej v najnovšom outfite, v ktorom sa v sobotu ukázala na televíznych obrazovkách. Určite však nečakali takéto ohlasy.

50-ročná moderátorka je už dlhé roky tvárou Smotánky a aj napriek tomu, že vychováva ročnú dcérku, pracuje aj naďalej. Táto relácia sa spája, ako inak, aj s módou. Erika sa za svoju kariéru v Smotánke predviedla v rôznych outfitoch, pričom často išlo o vyzývavé a extravagantné kúsky.

Pozornému divákovi neuniklo, že moderátorka po dieťatku celkom zmenila štýl. Najskôr sa na to dostavili pozitívne reakcie, no nie vždy je tomu tak. Divákov najnovšie trochu pobúrili jej masívne čierne šaty a netradičné topánky so šnúrkami, v ktorých sa ukázala posledne.

V komentároch pod príspevkom venovali ľudia uštipačné komentáre práve stylistom, ktorí tieto outfity vymýšľajú. „Dajte už konečne výpoveď tomu, kto ju oblieka,“ znel jeden z kritických komentárov. Pridali sa k tomu aj ďalší komentujúci, ktorí Erikin outfit zhodnotili slovami ako des, hrôza či otras.

Čo si o tom myslíš ty? Súhlasíš s názormi ľudí v komentároch?

zdroj: Instagram/smotanka_official

Páčia sa ti outfity Eriky Judínyovej v Smotánke?

Zdroj: Instagram/smotanka_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News