Instagram/promiflash, Instagram/grimes

Podnikateľ, vynálezca a inžinier Elon Musk je už sedemnásobným otcom. O poslednom bábätku pre Vanity Fair nechtiac prehovorila speváčka Grimes, ktorá s ním už jedno dieťa má.

50-ročný milionár má dvojičky a trojičky s Justine Wilson, s ktorou sa oženil v roku 2000. Po ôsmich rokoch sa rozviedli. Medzitým mal Elon viacero krátkych vzťahov. Ďalšie dieťa sa mu narodilo v máji 2020. Na svet ho priviedla 33-ročná speváčka Grimes, s ktorou randil od roku 2018. Syn dostal vskutku netradičné meno X Æ A-12. Často ho prezývajú iba X.

Koncom minulého roka sa hovorilo o tom, že dvojica mala ísť od seba. O to prekvapivejšie sú slová speváčky, ktorá v rozhovore pre portál prezradila, že sa v decembri narodilo ich druhé bábätko. Grimes ho ale nevynosila, rozhodli sa pre náhradnú matku. Tešia sa z dievčatka. Pre Elona ide o prvú dcérku, keďže doteraz mal iba šiestich synov.

Po výbere prvého mena sa opäť rozhodli pre zvláštne a netypické oslovenie. Svoju dcérku pomenovali Exa Dark Sideræl, no hneď jej prischla aj prezývka Y. Svoje deti teda môžu volať XY.

Na adresu Elona sa vyjadrila, že je to medzi nimi trochu komplikované. Pravdepodobne by ho označila za svojho partnera, aj keď žijú v oddelených domoch. Veľmi často sa to ale mení. Podľa jej slov sú najlepšími priateľmi a stále sa vídajú. Majú niečo vlastné, čo iní ľudia nemôžu pochopiť.

Viac detailov prezradiť nechcela. „Nemám právo sa k týmto veciam vyjadrovať. Nech sa deje v rodine čokoľvek, mám pocit, že deti by sa do toho nemali miešať a aj X je jednoducho mimo všetkého,“ prezradila kontroverzná speváčka.

Čo hovoríš na výber ich mien pre deti?

Zdroj: Vanity Fair

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News