Unsplash/Luis Quintero

Tieto fitness trénerky ti ponúkajú online program skladajúci sa z niekoľkých efektívnych videí. A to všetko zadarmo! Poď sa na ne pozrieť a vyber si cvičenie presne pre teba.

Pre začiatočníčky

Začnime zvoľna, začnime s jogou. Tento druh fyzickej aktivity je veľmi vhodný pre začiatočníčky, ktoré nemajú veľké skúsenosti s cvičením. Pri joge sa človek naučí správne dýchať, posilní svalstvo a aj zhodí pár prebytočných kíl. Medzi naše trénerky – favoritky patrí Adriene.

Pre zaneprázdnené

Ak sa ti nechce dlho cvičiť alebo si veľmi vyťažená, tak v tom prípade sú cvičenia do 15 minút presne pre teba. Za krátky čas však môžeš efektívne chudnúť.

Pre milovníčky HIIT tréningu

Vysoko intenzívny tréning za krátky časový interval – to je HIIT. Mnoho ľudí si ho obľúbilo práve kvôli jeho efektivite a rýchlosti. Za krátky čas zhodíš veľa prebytočných kilogramov. Odporúčame všetkými desiatimi!

Pre budúce bežkyne

Už viac nechceš, aby bol beh tvojou nočnou morou? Poď si k nemu vybudovať pozitívny vzťah pomocou bežeckého programu. V tomto videu sa dozvieš, aké objemy kilometrov máš bežať, na čo si dať pozor a aj nejaké tipy na tvoje prvé 5 kilometrové preteky. Budeme ti držať palce.

Pre odhodlané Sparťanky

Ak si v cvičení už zabehnutá a chceš si len vylepšiť formu, Spartan Killer Workout bude niečo pre teba. Cvičenie je viac-menej vhodné pre pokročilé alebo pre dievčatá, ktoré sa pripravujú na svoje prvé bežecké preteky cez prekážky Spartan Race.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness