Každý potrebuje pri cvičení rady, a to najmä ak s cvičením začína. Vo fitku ti poradia najlepšie, no ak nechceš ísť do fitka a chceš začať s premenou svojho tela doma, práve pre Teba je určený youtube kanál Rebeccy Louise.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Okrem skvelých cvičení, ktoré sú určené pre všetky časti tela, dáva do videí veľa rád a dobrej nálady. To má na svedomí to, že si ju a jej videá zamiluješ už po prvom pozretí.

Ak si nevieš spomedzi množstva videí vybrať, vybrali sme pre Teba 4, podľa nás, najefektívnejších.

Pre brucho ako Rihanna

V tomto videu ti Rebecca ukáže ako cvičiť, aby si získala vysnívané brucho presne ako Rihanna.

Čaká  na teba 9  štyridsaťpäť sekundových, pomerne náročných cvikov v oblasti brucha.

  1. Polovičné sed – ľahy
  2. Priťahovanie ku kolenám (45 sekúnd ľavé/ 45 sekúnd pravé)
  3. Plank
  4. Skracovačky s vystretými nohami
  5. Aktívny plank
  6. Push – through
  7. Sed – ľahy na bočné svalstvo

Zadok ako Victoria’s secret Angel

Ak túžiš po zadku ako anjeli Victoria’s secret, stačia denne 2 série deviatich 30 sekundových cvikov. Cviky ako Fire hydrant kicks alebo mostík s jednou nohou a mnoho ďalších ti zaručia, že na nový zadok nebudeš musieť dlho čakať.

Silné ruky za 8 minút

Pre veľa dievčat je cvičenie rúk pasé. No stačí denne 8 minút, aby si mala ruky krásne vypnuté a bez nadbytočného tuku.

Šialene účinné kardio

Ak sa povie kardio, nemusí to stále znamenať monotónny beh na páse alebo krútenie na stacionárnom bicykli. V tomto videu Ti Rebecca ukáže, ako sa s cvičením „pohrať“ a vyťažiť z kardia maximum. Maximum zábavy a výkonu.

Okrem videí o cvičení na tomto kanáli nájdeš aj rôzne iné vlogy. Napríklad o láskepozitívnom myslení, ale aj o líčení či účesoch. Táto milá baba je naozaj skvelá, má nádhernú postavu a srší z nej veľa energie a radosti. Takže ak sa odhodlávaš cvičiť, začať práve s ňou je tá najlepšia voľba!