Instagram/daisysimpson_2

25-ročné Dolly a Daisy Simpson sú síce dvojičky, no nevyzerajú úplne rovnako. Portál Daily Mail o nich prezradil, že sa rozhodli vyzerať identicky, kvôli čomu podstúpili už niekoľko plastických operácií a ešte stále neskončili.

Všetko to začalo v škole, keď sa im ostatné deti smiali a šikanovali ich. Po dovŕšení 18. rokov si nechali zväčšiť pery a veľmi sa im to zapáčilo. Neskôr prišli na rad ich nosy a prsia. Dokopy minuli na zákroky 140-tisíc libier, čo je v prepočte približne 165-tisíc eur.

Dvojičky prijali pozvanie do šou This Morning spolu s ich mamou Christinou. Prezradili, že ich sen o identickom vzhľade je zložitejší, pretože Daisy má tvár oválnejšiu. Tvar a štruktúru kostí nie je možné zmeniť, preto prišli ešte s bláznivejším nápadom.

Nielen, že si plánujú nechať zdvihnúť svoje pozadia, ale chcú podstúpiť operáciu, aby aj ich pohlavné orgány vyzerali rovnako a navyše dizajnérsky. Dolly už jeden intímny zákrok podstúpila. Na všetky vylepšenia si zarábajú doslova svojím telom, pretože sa predávajú prostredníctvom OnlyFans.

Problém s nahotou rozhodne nemajú, o čom svedčia aj ich instagramové profily. Daisy aj Dolly sa pravidelne ukazujú odhalené vo vyzývavých pózach. Ich mama nad tým všetkým len krúti hlavou a nie je spokojná s tým, kam sa jej dcéry uberajú. Bojí sa toho, že to preženú a môžu tak ohroziť svoje zdravie. Keďže už sú dospelé, necháva rozhodovanie na nich a verí, že nájdu zdravú mieru.

Čo na dvojičky hovoríš ty? Myslíš, že sa im darí vyzerať identicky?

Ako vyzerá Daisy

Ako vyzerá Dolly

zdroj: Instagram/dollysimpson_xo
zdroj: Instagram/dollysimpson_xo
zdroj: Instagram/dollysimpson_xo

Zdroj: Daily Mail & Instagram/dollysimpson_xo & Instagram/daisysimpson_2

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife