Znamenia, ktoré sa hádajú

Každý vzťah je iný, no sú niektoré znamenia zverokruhu, ktoré si s inými môžu rozumieť o trochu menej. Kvôli tomu vzniká aj viac problémov, nezhôd či dokonca hádok. Budeš sa podľa toho riadiť pri hľadaní svojej osudovej lásky?

Týchto 6 dvojíc patrí k tým, ktoré sa zvyknú hádať najviac spomedzi všetkých. To ale nemusí hneď znamenať, že nemôžu mať plnohodnotný a zdravý vzťah. Budú sa len musieť viac starať o to, aby si medzi sebou udržali pozitívnu energiu a aby konflikty zvládali bez zbytočných drám. Nájdeš medzi týmito dvojicami aj seba a tvoju polovičku?

Baran a Kozorožec

Baran je známy svojou impulzívnou a spontánnou povahou, zatiaľ čo Kozorožec je opatrný a kalkuluje každé rozhodnutie. Vzťah medzi týmito znameniami môže byť napätý, pretože Baran môže byť netrpezlivý a nerozvážny, no Kozorožec má tendenciu byť tradičný a konzervatívny. Konflikty sa môžu týkať napríklad toho, ako trávia voľný čas, aké priority majú vo vzťahu a ako riešia problémy.

Zvyšuje hlas
zdroj: Pexels/ Vera Arsic

Blíženci a Škorpión

Blíženci majú zvedavú a veselú povahu, no Škorpión je zvyčajne tajomný a vzdialený. Niekedy je dokonca podozrievavý, pričom Blíženci sa môžu zdať až povrchní. To môže viesť k nezrozumiteľnosti a nedorozumeniam. Hádať sa môžu kvôli vzájomnej komunikácii alebo ako sa vyrovnávajú so svojimi emóciami.

Lev a Býk

Lev a Býk sú veľmi silné a tvrdohlavé znamenia, ktoré môžu mať tendenciu konkurovať si a „bojovať“ o kontrolu. Znamenie Leva chce byť v centre pozornosti a rád sa pochváli, zatiaľ čo Býk je praktický a zameraný na materiálne zabezpečenie. Konflikty vznikajú kvôli tomu, ako trávia svoj voľný čas, ako zdieľajú svoje súkromie a ako zvládajú neúspechy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy