Celé dni so svojimi kamarátmi… Pálime jednu od druhej. A celý týždeň sa budím s tým istým pocitom. Neviem ho pomenovať. Ruky vo vlasoch, hlava sklopená. Sem – tam slzy. A dnes to je rovnaká ničota ako po každé. Netušiac, že o pár hodín, to bude trochu inak.

Prvý.

Sedíme v Pohode. Na plátne beží hokej a vedľa mňa sedíš Ty. Do úst tečie tvoje piate pivo po minimálne 3 brku. Prvý signál mi dali tvoje oči. Splietame slová do viet už asi hodinu. Zrazu som si uvedomila, že sa cítim inak ako ráno. Cítim sa zrazu živá. Rozosmievame sa. Práve som spoznala ten pocit, keď sa ma dotkneš. Hladkal si ma po nohách. Vyložil si si ich na tie svoje. Zdvíham sa, že idem na wc. Ako si ma púšťal, konce tvojich prstov ocitli sa na mojom zadku. Uau. Zachvela som sa. Hľadiac do zrkadla,umývajúc si ruky, som sa prebudila z toho tvojho čara. Došlo mi, že mi dávaš únik, ktorý potrebujem. Za tieto stotinky s tebou, som si to obľúbila. Celé. Nejak som nevnímala, že je tam s nami ešte ďalších 10 ľudí. Naraz neexistovali. Vrátila som sa, nohy dala na to isté miesto. Na tie tvoje. Držíš mi ruku, vkladáš medzi moje prsty tie tvoje. Krásne. V očiach máš iskričky. Úsmev ti žiari. Do riti. Mala by som utekať od teba čo najďalej. Ale pivo a brko mi to nedovolia. Vďaka ním mi je jedno, že neskôr ma to bude bolieť.  Bude to neskôr, nie teraz.  Daroval si mi výbeh z reality. Bola som ako Alica v krajine zázrakov. Skončilo to. Dúfam, že si ma opäť ukradneš.butts-sex-college-800x400foto: elitedaily.com

Druhý.

Ďalší týždeň je od hokeja iný. Myslím na minulý piatok. Dnes by sme mali ísť zase niekam.V pozadí počujem otázky s tónom môjho hlasu. Čo to bolo? Prečo? Bude to tak aj dnes? Stane sa niečo viac? Chystám sa. Vychádzam z domu a pálim cigu.

Sobota ako každá.  Fľaša vodky už buchla svoj parfúm do sveta. Emócie schovávané za celý týždeň sa znovu pýtajú na svet čoraz viac každým ďalším hltom a intenzívnejšie ako dni pred týmto. Kvitnem zvnútra. Všetko vo mne ožíva. Krv viac prúdi, tep sa zvyšuje, dych zrýchľuje.  Po hodine je vo flaške asi tak na dva hlty. Jeden dám sebe a druhý tebe. Ostávame sami. Ostatní sa rozpŕchli a my máme len pár minút kým sa zase vrátia. Tak ma začneš obliekať do svojich dotykov, vyhladneš ma jedným bozkom nech chcem ďalších nekonečno, namaľuješ mi úsmev na tvár vetami o tvojich citoch, pohladíš ma očami, spáliš môj smútok tvojím hlasom, zhypnotizuješ moju existenciu len tým, keď si šúchaš svoje pery o tie moje, ruky mi oživíš, keď sa ti prehrabujem vo vlasoch, poláskaš mi zadok a nohám dodáš pocit sexepílu, keď tvoje ruky zájdu aj nižšie.  Ešte to celé zopakuj. Znovu. Znovu. A ešte raz. Stále ťa nemám dosť.stocksy_txp4d9a32bev19100_small_445588-799x400 foto: elitedaily.com

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Všetko vo mne ožíva. Krv viac prúdi, tep sa zvyšuje, dych zrýchľuje.  Kusneme si do pier a cítim to až v bruchu. Tie motýle. Čo to so mnou robíš? Celú si ma kradneš a ja? Ja ti dám vždy nový diel. Splietame príbehy. Piatok a niekedy v sobotu. Dáš mi moju obľúbenú dobrotu. Teba. Páči sa mi ako sa to vždy mení. Raz si ukradneš ty mňa, raz ja teba. Kradneme sa navzájom. Je v tom všetko. Adrenalín, vášeň, chuť, romantika. Celé je to bláznivé. Sme úplní blázni. Kradneme kúsok večera, kúsok času len pre nás. Sú krátke, ale majú všetko. Smiech, vážnosť, tajomstvá, úprimnosť. Nech stojím, sedím, tancujem, nájdeš si ma. A všetko pochopím v momente, keď vložíš dlaň do mojej. Úsmev na perách mám. Som prichystaná na všetko, čo ti dám. A tak ako aj ja, aj ty dnes večer nie si sám.

Odišlo to všetko s odchodom domov. Akoby nás niekto nahral a pretočil pásku smerom späť. Tvoja ruka vyvliekla sa z mojej,  naše existencie sa postavili a vydali na cestu. Odchádzame preč. A s nami unikol aj náš únik. Doma zaspávam s pocitom nepochopenia, ale je to iné ako pondelok, utorok, stredu a vo štvrtok. Ďakujem.

foto: elitedaily.com

 

Komentáre