Nikdy som si nemyslela, že sa to stane mne. Takej silnej a hrdej žene (haha). No ako hovorím, osud má občas divný zmysel pre humor.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Bola som zvyknutá, že väčšinou som to ja tá, ktorá počúva ostatných, radí im ako žiť a nie prežívať, ako máme byť láskaví a šťastní.

No potom som si uvedomila, že vodu kážem a víno pijem. Že ja som tá, ktorá býva väčšinou smutná a nič mi nepomáha. Uvedomila som si, že som zlomená.

Drahá, duša ktorá je zlomená a každý deň sa usmieva ako jasná hviezda na nebi, je tak silná, že si to nedokážeš predstaviť. Žije ťažký život a necháva si to pre seba. Dusí to v sebe, nedokáže si odpustiť, myslí si o sebe že zlyhalala alebo že nie je hodná tohto života.

Svet láme ľudí, rozlomí ich na milión kúskov a oni sa potom musia zliepať. Majú na sebe toľko vrstiev, že už ani nevedia, ako by sa dostali  k jadru. K ich srdcu. Majú pred svetom tajnosti a boja sa komukoľvek odhaliť ich citlivú stránku osobnosti. 

Každý človek má takého vo svojom živote. Máš ho aj ty, mám ho aj ja. Žije si stereotypným životom a doma po nociach sa trápi.

Oni ale naozaj vedia čo je to život. Vedia, čo je to skutočná láska. Čo je to vášeň pre cestovanie, vedia čo je dobrá káva a oddych. Oni naozaj milujú zimné prechádzky opusteným mestom, kedy sa môžu so svojou spriaznenou dušou rozprávať o všetkom a o ničom. Túžia po pravej a úprimnej láske. 

pexels.com

No boli tak veľa krát zlomení a oklamaní, že si nechcú viac ublížiť. Vedia, že by to nezvládli. Že ďalšiu vrstvu „lepidla“ ich srdce nevydrží.

Ale vieš čo je najlepšie, na takýchto osobách? Že sú skvelí, silní a umeleckí ľudia. So zmyslom pre dobro. 

Že ak im budeš dôverovať, ak ich budeš milovať, venovať im svoju pozornosť, dáš im lásku a priateľstvo, pustia ťa k sebe do duše. Bude to boj na dlhú trať, bude to trvať, chce to odvahu a vytrvalosť, ale bude to stáť za to.

Bude to krásne. 

Bude to nezabudnuteľné. 

Bude to navždy.