Dúfam, že je to tá pravá. Dúfam, že si si našiel takú, pre ktorú si dosť dobrý. Mne si hovoril, že nie si pre mňa dosť dobrý. Že si zaslúžim viac a mám hľadať niečo iné.

Dúfam, že tá žena, ktorá prišla po mne, je tvoja posledná. Dúfam, že ju nebudeš trápiť a splníš jej všetko, čo jej na očiach vidíš. Viem, že sme sa k sebe nehodili. S odstupom času to chápem a viem to prijať. Postupne by sme sa zničili – preto sme nemohli byť spolu. Ale dúfam, že si našiel tú, ktorú neničíš. S ktorou sa navzájom uzdravujete a liečite svoje zlomené srdcia.

View this post on Instagram

🇬🇧⚡️CAMERA AND DRONE GIVEAWAY ⚡️ We have two special gifts for one of you that will help you saving all your special moments in photography or video 🧡 We are giving away a  Canon Eos 2000D and a Dji Mavic Mini!!! 📸🚁 To have a chance to win you just have to: 1️⃣ Follow us, @espacoguimaraes, @parquenascente and @aquaportimaoshopping 2️⃣ Tag 2 friends in the comments You can participate as many times as you want 🤗 this giveaway will last 14 days. We will announce the winner in our stories. Good luck 🍀 🇵🇹⚡️ SORTEIO DE CÂMERA E DRONE ⚡️ Estamos a sortear dois presentes incríveis que te vão permitir registar os teus momentos mais inesquecíveis 🧡 Habilita-te a ganhar uma Canon Eos 2000D e um Dji Mavic Mini para que possas eternizar todas aquelas memórias mais especiais 📸🚁 Para participares só tens que: 1️⃣ Seguir-nos a nós, ao @espacoguimaraes, @parquenascente e @aquaportimaoshopping 2️⃣ Marcar 2 amigos nos comentários Podes participar as vezes que quiseres 🤗 O sorteio vai durar 14 dias. O vencedor vai ser anunciado nas nossas histórias. Boa sorte 🍀 #pub

A post shared by RAQUEL & MIGUEL (@explorerssaurus_) on

Vieš, vždy som bola toho názoru, že kto má s niekým byť, ten bude. Nezáleží na tom, čo sa stane počas života. Pravá láska si človeka nájde, nech je kdekoľvek. Potom si prišiel ty a ja som všetky tieto názory prehodnotila. Pretože aj keď som si myslela, že ty si moja pravá láska, skončiť by som s tebou už nechcela. Teraz vidím všetko, čo som nevidela, keď som bola zamilovaná. Teraz viem veci, ktoré mi otvorili oči.

A tak dúfam, že žena, ktorá prišla po mne má všetko, čo pri mne nemal. Dúfam, že má tých 20 %, ktoré ti pri mne chýbali a tak si ich vymenil za 80 %, ktoré si mohol mať pri mne. Dúfam, že si s ňou šťastný. Že vie, ako piješ ráno kávu. Že ťa vie rozosmiať, keď máš zlý deň. Že vie, kedy ťa má len objať a kedy chytiť za ruku. Že vie, aká je tvoja obľúbená pesnička a aký je tvoj obľúbený film. Že vie o všetkých tvojich démonoch a aj tak ťa nenechá ísť. Že vie o intimite viac, než len z postele.

Dúfam, že vie, že je to o dvoch srdciach, ktoré spolu horia v jedno. Že to je oveľa viac, než len (niekedy) prázdne milovanie. Že láska znamená omnoho viac, než sa hovorí.

Dúfam, že toto všetko vie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.