Photo by freestocks.org from Pexels

Dúfam, že raz nájdeš niekoho, kto sa usmeje vždy, keď ťa uvidí…

Niekoho, kto ťa bude milovať celým svojím srdcom a bude rešpektovať tvoje potreby a túžby. Dúfam, že raz nájdeš niekoho, kto bude tvojím najlepším priateľom, spriaznenou dušou a skvelým milencom zároveň. Niekoho, kto ťa bude podporovať a na koho sa budeš môcť vždy spoľahnúť.

Dúfam, že raz nájdeš niekoho, kvôli komu sa nebudeš musieť trápiť. Niekoho, kto bude vedieť, aká špeciálna si. Niekoho, kto nebude vidieť len tvoju vonkajšiu krásu, ale práve tú vnútornú. Niekoho, kto ti vždy s istotou povie, čo k tebe cíti. Niekoho, kto ti nevenuje len kúsok svojho času, ale venuje ti ho celý. Nie preto, že musí, ale preto, že on sám chce.

zdroj: Photo by Orione Conceição from Pexels

Dúfam, že raz nájdeš niekoho, kto sa ti nikdy neotočí chrbtom a bude ti pomáhať vždy, keď to budeš potrebovať. Niekoho, kto bude trpezlivý a bude vedieť robiť kompromisy. Niekoho, kto bude vďačný za všetko, čo pre neho robíš.

Dúfam, že raz nájdeš niekoho, s kým sa budeš môcť celé dni len tak rozprávať. Niekoho, s kým budeš mať spoločné plány do budúcnosti a budete robiť všetko pre to, aby ste ich naplnili. Niekoho, s kým sa budeš môcť zároveň poriadne vyblázniť a budeš môcť byť sama sebou.

Ale hlavne dúfam, že všetky tieto veci najskôr nájdeš sama v sebe, aby si na tento druh lásky bola pripravená…

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating