Nie si pre každého. Si výnimočná. Máš vlastné názory a možno nie každý ich chápe. 

Nie si pre každého. Nehľadáš niekoho len na pár nocí či dní, aby si sa nenudila. 

Očakávaš od života niečo viac. Preto nie si pre každého. 

Dúfam, že nájdeš niekoho, kto nikdy o tebe nikdy nebude pochybovať. Dúfam, že nájdeš niekoho, kto ťa bude podporovať v tvojich snoch a plánoch. Dúfam, že nájdeš niekoho, kto bude tvojim partnerom a najlepším kamarátom zároveň. Dúfam, že nájdeš niekoho, kto ťa bude milovať takú, aká si, a nebude ťa chcieť meniť.

Dúfam, že nájdeš niekoho, kto ti bude potvrdzovať, že si sa dobre rozhodla a že láska nemusí byť zároveň utrpením. Dúfam, že nájdeš niekoho, kto si bude vážiť maličkosti vášho vzťahu a ktorý ťa bude vnímať ako silnú osobu.

Dúfam, že nájdeš niekoho, komu sa budeš môcť zveriť a porozprávať mu o svojich obavách a najväčších tajomstvách. Dúfam, že nájdeš niekoho, pri kom budeš môcť psychicky rásť a pri kom sa budeš cítiť ako lepší človek.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Dúfam, že nájdeš niekoho, kto si ťa bude vážiť, pretože nie si pre každého.

Dúfam, že nájdeš niekoho, kto si ťa bude vážiť, pretože ty si zaslúžiš skutočnú lásku, ktorá nie je utrpením.

Svet je plný ľudí, ktorí ťa budú neznášať a nebudú mať na to ani poriadny dôvod. Svet je však aj plný ľudí, ktorí ťa budú milovať preto, aká si. Budú to presne tí ľudia, ktorí si budú vážiť tvoju osobnosť a budú ťa oddane nasledovať.

Nepresviedčaj druhých o svojej hodnote, ak sú tí praví, pochopia ju sami.

Nestrácaj drahocenný čas na to, aby si niekomu vyhovela a bola s niekým, pri kom sa necítiš šťastná a sama sebou. Počkaj si na niekoho, pri kom láska nebude len akési utrpenie, ktoré musíš znášať.

Zdieľanie cesty s niekým je dar, na ktorý sa čaká, no budeš si ho vážiť celý život. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.