... pocit, že je ťažké ťa milovať. 

Pretože to nie je pravda. Si dievča, ktoré si každý hneď obľúbi. Si žena, ktorú má každý rád. Robíš veci spontánne a tak, ako sa ti páčia. Vôbec ťa nezaujíma, kto si čo o tom pomyslí. Hlavne, že ty si šťastná.

Obdvujem ťa. Veľmi.

Nie každý to dokáže a väčšina z nás sa uspokojí s tým málom, čo má, pretože sa bojíme opustiť svoju komfortnú zónu.

Ale ty nie. Ideš si pevne za svojim cieľom a svojou ťažkou cestou. A vieš, čo je najlepšie? Že nájdeš samú seba. 

tumblr.com

Preto sa stráň ľudí, ktorí ti dokazujú, že ťa nemôžu milovať. Je to hlúposť.

Možno, že ten chalan, ktorý ti zlomil srdce a povedal ti, že ťa neľúbi, ťa ľúbil viac, ako si dokážeš predstaviť. Možno sa len bál. Sám seba. Ohromila si ho tak, ako žiadne iné dievča predtým. A preto sa zľakol a utiekol.

Možno ten muž, ktorý povedal, že to nemá zmysel, myslel na to, že bude mať raz s tebou rodinu. A toho sa bál, bál sa tej veľkej lásky, ktorá k nemu prišla po mnohých nepodarených vzťahoch.

Ale teba nie je ťažké milovať. Si žena mnohých tvárí. Si milá, tichá, inteligentná a miluješ dobrý humor. No vieš sa ozvať, keď vidíš že je niečo zle a vidíš nespravodlivosť. Chodíš do divadla, ale rada si vychutnáš aj dobrú komédiu v kine. Nevadí ti zlomený necht a ani to, že nemáš na sebe každý deň make-up. Celý deň sa usmievaš a rozdávaš pozitívnu energiu všade, kam vkročíš. To je ten veľký dar.

pexels.com

Je ľahké ťa milovať a urobiť ťa šťastnou. Ale tvoje šťastie nezávisí od ľudí, ale od teba samej a to si ty pochopila. 

Gratulujem. 

S tými ľuďmi, ktorí tomu neveria sa nestretávaj. Dávaj radšej šancu tým, ktorí ťa milujú úprimne, ktorí ťa milujú z lásky a vďaky. Ktorí ťa milujú už len pre to, že si. 

Tiež som začala selektovať ľudí, robím to už dlhší čas a môj život nikdy nebol krajší. Lepší a šťastnejší. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.