partneri
Pexels/Nana Lapushkina

Nikto z nás nie je dokonalý a rovnako aj človek nie je tvor neomylný. Na toto by nemal zabúdať žiaden z nás. Ako ženy, tak i muži, u oboch pohlaví to platí rovnako. Samozrejme, zrada bolí a ešte ako, no dôležitejšie je premýšľať s chladnou hlavou nad tým, ako s ňou naložiť. Čo taká druhá šanca?

Mysľou ti idú v tento moment všakovaké myšlienky. Áno, aj tie, že sa to môže opäť zopakovať. No pravda je taká, že aj nemusí. Je to naozaj veľké nalomenie dôvery, lásky, vnemov, emócií, pocitov a vlastne všetkého, čo sme naozaj poctivo vkladali do spoločného vzťahu. Ako sa v tomto prípade zachovať?

Každá strana má dve mince

Existuje naozaj nespočetne veľa dôvodov, pre ktoré jeden z partnerov podvádzal alebo inak zradil. Je potrebné si uvedomiť, že za isté vzťahové veci sú zodpovední obaja. Jednoducho, stále sa čosi pre niečo deje a platí to ja v tomto prípade.

Niektorí ľudia potrebujú na seba len upozorniť, iní sú zas vo vzťahu v istých veciach nespokojní. Chybou však je, že o problémoch komunikujú len veľmi málo alebo vôbec. Preto, ak sa niečo podobné deje alebo udialo aj v tvojom vzťahu, skús sa zamyslieť nad tým, či bolo alebo je všetko v poriadku aj z tvojej strany.

Určite však nezabudni na spomínanú komunikáciu so svojou polovičkou. Pravdaže, ak o ňu bude mať záujem. Mnoho vecí sa dá riešiť, a dokonca aj tak inak odpustiť, ak si to medzi sebou vydiskutujete. A napokon, je viac ako možné, že narazíte na problém, ktorý bol predovšetkým komunikačného charakteru.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating