Najnovší surprise box od U – BOX ma tento mesiac znovu dostal. Skrýval v sebe totiž presne tie produkty, ktorými sa každá žena rada necháva rozmaznávať, a to najmä počas dlhých chladných večerov. Veď práve v jesennom období je ten čas, kedy sa má o seba najviac starať. A to hlavne preto, že leto dáva nášmu telu, pokožke a vlasom riadne zabrať.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

A že ty ešte stále nevieš, čo je U – BOX? Je to štýlovo zabalený beauty box, v ktorom sa nachádzajú kozmetické výrobky. Ale to, že aké, tak to sa dozvieš iba vo chvíli, keď tento balík horlivo a s očakávaním otváraš. U – BOX vychádza v pravidelných mesačných intervaloch a jeho cena je 11,99 €. No a vzhľadom na množstvo a kvalitu výrobkov je táto cena skvelá.

foto: autorka článku

Čo teda skrýval októbrový beauty box, ktorý si môžeš objednať TU?

Zelený balzam na pery. Kto o ňom ešte nepočul, tak si ho mohol celkom pokojne zmýliť aj s korekčnou tyčinkou. Tento špeciálne navrhnutý rúž sa totiž prispôsobí farbe pier a vytiahne z nich tú, ktorá im najviac pristane. U mňa to bola ružová. A čo u teba? Okrem toho tento balzam vydrží na perách aj niekoľko hodín a vyzerá naozaj krásne.

Balzam na pery s formulou 5 v 1. Veľmi príjemne som bola prekvapená aj štýlovým balením ďalšieho balzamu, ktorý by som si určite kúpila už len kvôli tomu ako vyzerá. Vďaka svojmu vypuklému tvaru ho netreba natierať prstami a navyše neskutočne dobre vonia. A chutí. Okrem toho hydratuje a vyživuje pery, no a zároveň ich chráni zjemňuje a skrášľuje.

foto: autorka článku

Tekutý korektor od značky NYX. Keď si sa narodila pre to, aby si zažiarila, tak tento rozjasňovač musíš jednoducho mať. Jeho krásna metalicko-perleťová farba rozžiari každú tvár a zakryje aj jej nedokonalosti. Mňa si získal hlavne vďaka svojej konzistencii a jednoduchému nanášaniu.

Maska na tvár Markell. Gélová maska s tropickou vôňou kivi mi už hneď po prvom použití výrazne zjemnila a zmäkčila pleť. Okrem toho ma dostali aj jej príjemné chladivé účinky a možnosť ju používať každý deň.

Sprchový gél Kallos. Ďalší výrobok z októbrového boxu, ktorý neskutočne dobre vonia. Tentokrát po ružiach. Pokožka je po ňom hodvábne jemná, hebká a hlavne hydratovaná. Vďaka jeho krémovému zloženiu a príjemnej vôni sa po kažedej sprche cítim zrelaxovaná a oddýchnutá.

foto: autorka článku

No a to nie je všetko, čo októbrový U – BOX obsahoval. Okrem už spomínaných výrobkov v sebe skrýval aj ďalšie kozmetické pomôcky, ktoré by mala mať každá žena doma. Tak napríklad naberačku na krém, aby si ho konečne nemusela nanášať prstami a potom si ho vyberať spod nechtov. Navyše je to nehygienické, pretože na rukách máme najviac baktérií.

Okrem toho by mala mať každá žena doma aj špeciálnu látkovú čelenku, ktorá zabráni tomu, aby sa jej namočili vlasy pri každodennom čistení pleti. No a v októbrovom boxe boli aj vatové tampóny, ktoré na to čistenie môže použiť. Hoci ich zelená farba mi hneď naznačila, že to nebudú len také obyčajné tampóniky. Obsahujú totiž výťažky z aloe vera, vďaka čomu pleť lepšie vyčistia a zároveň vyživia. No a posledná vec, ktorá sa v balíčku ukrývala, boli dve hubky, ktoré sa tiež dajú využiť pri čistení pleti alebo nanášaní make-upu.

Takže nejako takto vyzeral októbrový U – BOX, ktorý sa niesol v téme „jesenné leňošenie“. A keď máš chuť aj ty si trochu poleňošiť a nechať sa rozmaznávať takouto skvelou kozmetikou, tak jesenný surprise beauty box čaká práve na Teba!

Článok vznikol v spolupráci s U-BOX