Najnovší surprise box od U – BOX ma tento mesiac znovu dostal. Skrýval v sebe totiž presne tie produkty, ktorými sa každá žena rada necháva rozmaznávať, a to najmä počas dlhých chladných večerov. Veď práve v jesennom období je ten čas, kedy sa má o seba najviac starať. A to hlavne preto, že leto dáva nášmu telu, pokožke a vlasom riadne zabrať.

A že ty ešte stále nevieš, čo je U – BOX? Je to štýlovo zabalený beauty box, v ktorom sa nachádzajú kozmetické výrobky. Ale to, že aké, tak to sa dozvieš iba vo chvíli, keď tento balík horlivo a s očakávaním otváraš. U – BOX vychádza v pravidelných mesačných intervaloch a jeho cena je 11,99 €. No a vzhľadom na množstvo a kvalitu výrobkov je táto cena skvelá.

Čo teda skrýval októbrový beauty box, ktorý si môžeš objednať TU?

Zelený balzam na pery. Kto o ňom ešte nepočul, tak si ho mohol celkom pokojne zmýliť aj s korekčnou tyčinkou. Tento špeciálne navrhnutý rúž sa totiž prispôsobí farbe pier a vytiahne z nich tú, ktorá im najviac pristane. U mňa to bola ružová. A čo u teba? Okrem toho tento balzam vydrží na perách aj niekoľko hodín a vyzerá naozaj krásne.

Balzam na pery s formulou 5 v 1. Veľmi príjemne som bola prekvapená aj štýlovým balením ďalšieho balzamu, ktorý by som si určite kúpila už len kvôli tomu ako vyzerá. Vďaka svojmu vypuklému tvaru ho netreba natierať prstami a navyše neskutočne dobre vonia. A chutí. Okrem toho hydratuje a vyživuje pery, no a zároveň ich chráni zjemňuje a skrášľuje.

Tekutý korektor od značky NYX. Keď si sa narodila pre to, aby si zažiarila, tak tento rozjasňovač musíš jednoducho mať. Jeho krásna metalicko-perleťová farba rozžiari každú tvár a zakryje aj jej nedokonalosti. Mňa si získal hlavne vďaka svojej konzistencii a jednoduchému nanášaniu.

Maska na tvár Markell. Gélová maska s tropickou vôňou kivi mi už hneď po prvom použití výrazne zjemnila a zmäkčila pleť. Okrem toho ma dostali aj jej príjemné chladivé účinky a možnosť ju používať každý deň.

Sprchový gél Kallos. Ďalší výrobok z októbrového boxu, ktorý neskutočne dobre vonia. Tentokrát po ružiach. Pokožka je po ňom hodvábne jemná, hebká a hlavne hydratovaná. Vďaka jeho krémovému zloženiu a príjemnej vôni sa po kažedej sprche cítim zrelaxovaná a oddýchnutá.

zdroj: foto: autorka článku