Celebrity začali spájať sily na podporu jedného z najznámejších spevákov. Čo sa stalo tento rok na odovzdávaní Grammy?

V utorok 24.novembra boli vyhlásení nominanti pre 63.ročník odovzdávania hudobných cien Grammy. Beyoncé či Taylor Swift samozrejme nechýbali, no The Weeknd bol úplne odpísaný. Nominovaný nebol aj napriek tomu, že obsadil niekoľkokrát po sebe najvyššiu priečku v rebríčku top singlov so svojim hitom Blinding Lights. Po tejto zdrvujúcej správe zareagoval spevák celkom pohotovo.

The Weeknd sa na svojom instagrame vyjadril dvoma príspevkami. V prvom príspevku napísal„Grammys zostávajú skorumpované. Dlžíte mne, mojim fanúšikom a tomuto odvetviu transparentnosť“.

„Plánovanie vystúpenia niekoľko týždňov a nebyť pozvaný? Podľa mňa: nulové nominácie = nie si pozvaný!“ vyjadril sa The Weeknd v druhom príspevku.

„Chápeme, že The Weeknd je sklamaný z toho, že nebol nominovaný. Bol som sám prekvapený a viem sa vcítiť do toho, čo cíti.“ uviedol pre magazín Rolling Stone predseda, dočasný prezident a výkonný riaditeľ akadémie Harvey Mason mladší. „Jeho hudba bola tento rok vynikajúca a jeho príspevky pre hudobnú komunitu a pre širší svet si zaslúžia obdiv každého.“

Zdroje: usmagazine.com, cnn.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.