Shakira a Piqué s milenkou
Instagram/3gerardpique, Instagram/all_celebritiesintheworld

Zdá sa, že Shakira a Piqué spolu ešte neskončili. Dráma medzi expartnermi naďalej pokračuje a vyostruje sa. Najnovšie na TikToku koluje video, v ktorom speváčka doslova nechala odviezť dom z pozemku jej bývalého. Portály Daily Mail a Marca opisujú aj ich ďalšie problémy. 

Jedna rana za druhou

Dvanásť rokov patrili medzi najkrajšie páry svetového šoubiznisu. Shakira a Piqué však minulý rok v lete šokovali rozchodom. Rolu v tom zohrávala nevera. Teraz už exfutbalista matku svojich dvoch detí podvádzal s iba 23-ročnou Clarou Chiou Marti, ktorá patrila do jeho pracovného tímu.

Shakira s rodinou a Piqého milenka
zdroj: Instagram/3gerardpique

Po drsnom rozchode sa 46-ročná speváčka rozhodla, že svojmu bývalému venuje niekoľko odkazov vo svojich piesňach. Tá posledná sa ale stala hitom a dnes má na YouTube viac ako 316 miliónov zhliadnutí.

Za to ju potom Piqué vysmial pred tisíckami ľudí v podcaste na Twitchi a neskôr na Instagram pridal aj fotku so svojou novou priateľkou.

Dráma medzi expartnermi nekončí

Zdá sa však, že ani Shakira sa nevzdáva a uštedrila mu zopár ďalších rán. Najnovšie totiž na internete koluje video, v ktorom speváčka na kamióne doslova prenáša dom z pozemku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News