Photo by Parker Whitson on Unsplash

Predtým, ako sa rozhodneš nadobro odísť, obzri sa za seba. Obzri sa, a spomeň si na všetko. Spomeň si na ten dôvod, prečo si si ju vybral, spomeň si na to, ako si sa pri nej cítil. Aký si bol šťastný. Spomeň si na vás, ako ste po celú dobu stáli pri sebe a išli proti celému svetu SPOLU.

Ak chceš odísť, tak jej dvere sú kedykoľvek otvorené, nebude ťa nasilu držať, pokiaľ si sa už rozhodol. Ale nezabúdaj, že ak raz odídeš, tak sa do jej života ťažko dostaneš späť. Preto sa ešte raz obzri. Spomeň si, prečo si vlastne prišiel, a znova sa rozhodni, aký nasledujúci krok spravíš.

Keď si ju spoznal, povedala ti, že nie je ako tie ostatné. Že jej priority sú úplne inde ako dokazovať niečo ostatným, alebo sa snažiť byť najkrajšia pre každého a kupovať si kvôli tomu neustále nové veci. Je žena, ktorá má milión snov, na ktorých neustále pracuje, aby ich dokázala uskutočniť. Žena, ktorá je odhodlaná prekonávať vlastné očakávania, limity, a tvrdo na sebe makať. Žena, ktorá nedokáže robiť veci na polovicu. Pokiaľ do niečoho ide, tak s celým svojím srdcom a mysľou. Keď miluje, tak miluje nežne, vášnivo a naplno. Buď miluje alebo nemiluje, nič medzi tým.

Tebe hovorila o všetkom, vedel si, aká skutočne je, že je o čosi citlivejšia než ktorákoľvek iná, že všetko prežíva intenzívnejšie. Pri tebe sa nemusela na nič hrať, a ani by nechcela, pretože o čom by to bolo zdieľať s niekým život a nedať mu svoju dušu, neodkryť mu každú časť svojho vnútra a nebyť k nemu 100 % úprimná?

Spomeň si

Spomeň si na to všetko, na to, aká bola k tebe vždy úprimná, ako ti dala celú svoju dušu a bola odhodlaná tu byť pre teba. Predtým, než odídeš uisti sa, že ti nebude chýbať. Pretože ťažko nájdeš človeka, ktorý bude mať tak obrovské srdce a dušu ako ona, a rozhodne sa ti dať zo seba všetko. Vieš, nie každý to dokáže a v dnešnej dobe je zriedkavé nájsť takého človeka.

Spomeň si na každú maličkosť, spomeň si na každý jeden dôvod, na to, ako ste sa spolu smiali kráčajúc ulicami mesta, na to ako si miloval jej smiech a ona zas ten tvoj. Spomeň si na každý jeden sľub, ktorý ste si s čistým srdcom dali a boli rozhodnutí kráčať vedľa seba až dokonca, bez ohľadu na okolnosti. Vráť sa do tej doby ešte raz a uisti sa o tom všetkom.

Nebude ťa prosiť, aby si ostal, nie si prvý človek, o ktorého by prišla a pravdepodobne ani posledný. Preto ťa nebude nasilu pri nej držať, pokiaľ chceš a si si tým istý, tak odíď a nechaj miesto pre niekoho, kto nebude musieť váhať či ju má milovať. Uvedomuje si, že to čo jej nepatrí, vo svojom živote neudrží a už sa o to ani viac nesnaží. Rozhodnutie je čisto iba na tebe, cesta z jej života je voľná. Ak to tak skutočne chceš a cítiš, tak sa po nej rozbehni a odíď, ale ešte predtým sa poslednýkrát obrať a spomeň si na všetko, čo ste spolu mali.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating