Unsplash/Mathilde Langevin

Dnešný svet je niekedy veľmi pomýlený. Všade naokolo môžeš vidieť ľudí, ktorí skáču zo vzťahu do vzťahu a vôbec im to nevadí. Jednorazová známosť je dnes (vraj) úplne normálna, pretože to vyhovuje ľuďom, ktorí sa nechcú viazať. Niektorí muži nemajú pred ženami rešpekt, pretože vedia, že keď im povedia nie, uspokojenie nájdu na inom mieste. Vzťah sú menej úprimné, viac podozrievavé a keď ľudia nemajú vo vzťahu dôveru, žiarlia.

Drahá, prosím, buď iná. Staraj sa o seba a o svoje srdce. Nenechaj si ho zničiť a zlomiť viackrát. Uč sa hovoriť nie, uč sa láskavosti, uč sa dôverovať a uč sa milovať.

zdroj: instagram.com/allisonbickerstaff

Keď ti niekto zlomí srdce, dopraj si čas na uzdravenie. Venuj sa sebe a staraj sa o seba. Čítaj veľa kníh, rozmaznávaj sa, tráv čas s dobrými ľuďmi, zabávaj sa, objímaj rodinu a teš sa zo života.

Viem, že rozchod je ťažký, no každým rozchodom si bližšie k osobe, ktorá sa s tebou nikdy nerozíde. Musíš veriť a dúfať.

Nenechaj sa strhnúť spoločnosťou, nevyužívaj mužov a neflirtuj len pre potešenie.

Ak chceš skutočnú lásku, nastav si hranice. Definuj si, čo očakávaš od vzťahu a neuspokoj sa s málom. Viem, že sa ti to môže zdať teraz hlúpe a myslíš si, že žiadny zoznam ti nepomôže. No ver mi, že tvoj vysnívaný muž existuje.

zdroj: instagram.com/pamgoesnuts

Keď ho stretneš, žiadny zoznam očakávaní už nebudeš potrebovať, no v začiatkoch ti naozaj pomôže. Vďaka nemu odfiltruješ všetkých mužov, ktorí by ťa chceli len do postele, alebo by si ťa nevážili, alebo by boli na teba zlí a neboli by to skutoční muži.

Lásku nezískaš ľahko, no každý deň môžeš robiť malé kroky k tomu, aby si bola s človekom, ktorého budeš milovať a ktorý bude milovať teba.

Preto sa staraj o srdce. Po sklamaní si vždy dopraj čas a vylieč sa (odpútaj sa od minulosti). Aby bolo tvoje srdce vždy otvorené a pripravené na lásku.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating