Chcem niekoho, kto je spontánny a vtipný, no nie nevyspelý a drzý. Niekoho, kto je bláznivý, no pritom dostatočne uvedomelý na to, aby si vážil veci, ktoré má.

Drahá, nerandi s nevyspelým mužom, pretože skôr či neskôr sa staneš jeho matkou. Nerandi s niekým, kto ti nevie byť oporou a neustále niečo vyžaduje. Nevyspelý muž nie je vhodný pre teba a ak nehodláš strácať čas, si na zlej adrese.

Ak už cítiš, že chceš niekoho, kto má v hlave upratané veci, kto vie, čo chce, na koho sa môžeš spoľahnúť a kto ti bude oporou, rozhodne nehľadaj muža, ktorý ti nedáva istotu. Hľadaj niekoho, kto ti bude vzorom, domovom a láskou. Kto ťa bude rešpektovať, kto ťa vypočuje, motivuje, povzbudí a budeš cítiť, že je to ten správny muž.

Hľadaj niekoho, kto z teba bude robiť lepšieho človeka, pri kom si budeš istá sama sebou a bude to človek, ktorý bude chápať to, kým si.

zdroj: unsplash.com

Ver mi, že nikto nechce pri sebe človeka, ktorý je neistý, nevyspelý, a stále sa chová ako dieťa. Samozrejme, nikto nie je dokonalý a je jasné, že sa môžu niekedy veci vyvinúť inak, no ak je niekto dlhodobo neschopný a vôbec s tým nič nerobí, nastáva problém. 

Chceme človeka, ktorý bude bláznivý, no aj dobre vychovaný, slušný a zodpovedný. Jasné, sme mladí, chceme si užívať život čo najviac, no pritom by sme nemali zabúdať, že máme vzťah, na ktorom máme pracovať a takisto aj naše vzťahy môžu byť komplikované.

Nechceme niekoho, kto nevie komunikovať, kto nemá svoj názor a kto len neustále hovorí klamstvá. Už sme sa poučili a chceme niečo zdravé, lepšie, krajšie a hlavne ľudsky krásne.

Ak chceš konečne plnohodnotný vzťah, hľadaj niekoho, kto ti bude rozumieť, s kým nebude vzťah utrpením a sklamaním a kto bude zodpovedný, vyspelý a pripravený robiť ťa šťastnou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.