instagram/couplegoals

Zdá sa ti, akoby sa ti splnili tvoje tajné sny a túžby. Stretla si niekoho, kto svojím vzhľadom očaril tvoje oči, kto svojím správaním trafil na tvoju strunu, a kto svojimi sladkými rečami … z teba chce urobiť iba ďalšiu ženu do jeho zbierky.

Drahá, po tomto svete chodí toľko chlapov, ktorí ti ľahko dokážu pomotať hlavu! My, ženy, občas nevieme rozoznať, či ide o typ chlapa, ktorý nás chce iba na jednu noc, alebo o muža, ktorý to s nami myslí vážne. Totiž, obaja sa správajú veľmi podobne. Poistiť svoje srdce pred jeho zlomením môžeš iba vtedy, keď mu nedáš šancu z teba spraviť „ľahkú korisť“.

Máš predsa na viac. Ty si ZASLÚŽIŠ viac, ako byť iba jednou z mnoha. Zaslúžiš si byť jedinou pre toho, kto bude za to stáť. Pre toho, komu budeš stáť za to, aby o teba bojoval.

Preto si daj čas na to, kým sa mu celá odovzdáš. Nechaj ho, nech ti sám dokáže, čo s tebou zamýšľa a ako vážne berie to, že ťa namotáva. Je to hra alebo začiatok vášnivej lásky? Zaslúžiš si, aby si nebola iba jeho ďalšou voľbou. Zaslúžiš si, aby sa nezahrával s tvojím časom a nevenoval ti pozornosť len vtedy, keď to chce iba on.

Zaslúžiš si, aby ťa úprimne počúval, aby sa o teba skutočne zaujímal, aby sa k tebe správal ako gentleman. Zaslúžiš si byť jednoducho milovaná.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating