Drahá priateľka…

Už to je nejaký čas, čo sa naše cesty spojili a rozhodli sme sa kráčať spoločne. Za ten čas sme prežili naozaj veľa. Zažili sme pády, hádky, slzy, dramatické scény, udobrovania, výbuchy smiechu, vyznania lásky a nespočetne veľa nezabudnuteľných zážitkov.

Každá z týchto udalostí nás upevnila. Každá maličkosť nás posúvala a stále posúva ďalej. A áno viem, nie sme ani na začiatku našej spoločnej cesty, ale predsa už máme za sebou toľko, že by sme v pohode o tom napísali knihu. A ja som ti veľmi vďačná, že práve ty si súčasťou môjho bytia, že práve ty si tá, ktorá ako prvá počuje o každej blbosti, ktorá sa mi stane, a že práve ty si tá, s ktorou sa pretĺkam životom.

Je úžasné, že sa vieme večer na smrť pohádať a ráno sa zobudíme s úsmevom, jedna vedľa druhej a objímeme sa akoby sa nič nestalo. Som naozaj za teba. Za naše priateľstvo a za všetky krásne zážitky, ktoré máme. A slovami sa nedá vyjadriť, ako veľmi sa teším na tie ďalšie, ktoré nás čakajú. Na to, ako si spoločne budeme plniť sny. Na to, ako budeme stáť jedna vedľa druhej pri jej úspechoch, či pádoch.

Vždy v tom budeme spolu.

Drahá moja, nech sa ti už v živote udeje čokoľvek, budem tam. Prídem, nech som hoc aj na opačnom konci sveta. Len zavolaj, napíš a ja tam budem. Nikdy ťa nenechám samú, nikdy ti nedovolím, aby si sa cítila osamelá. Pretože máš mňa. A ja mám zas teba. Preto už nikdy ani jedna z nás nebude sama.

Vždy, keď budeš smutná, budem sa ťa snažiť rozveseliť a byť tvojou oporou. Ver, že nás nezlomí nič. A že každý problém má riešenie hneď, ako ho spoločne prediskutujeme nad spoločnou kávou. S tebou sa mi na svet díva lepšie, s tebou všetko má svoj zmysel a ja som šťastná, že ty si súčasťou toho môjho sveta. Ja tu budem pre teba navždy, lebo mi za to stojíš. Ľúbim ťa, lebo ty si moja priateľka od srdca a sestra z duše. A ako každá žena, bez muža si poradím, no bez teba, ako bez najlepšej kamarátky, tak taký svet, si nechcem ani predstaviť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.