Keďže počasie je u nás ako na hojdačke, je načase, aby si si zbalila kufre a išla niekam do tepla k moru. Ak nemôžeš ísť so svojím frajerom a chcela by si si s kamoškami urobiť dámsku jazdu, smelo do toho. Musíš však dávať pozor na to, aké priateľky na dovolenku zavoláš.

Aj keď s nimi inak vychádzaš super, niekoľko dní spolu môže poriadne otestovať vaše vzťahy. Na dovolenke sa každý správa trochu inak a ani sa nenazdáš, kamoška ti bude liezť pekne na nervy a ty budeš odpočítavať dni do návratu domov. Ak to ale predsa len chceš risknúť, priprav sa, že na dovolenke budeš musieť vydržať jednou z týchto troch žien.

Nonstop na mobile

Je tvoja kamoška závislá na svojom mobile? Tak sa priprav, že sa budete musieť na každom kroku zastavovať, aby si jej urobila dokonalé fotky, ktorými bude naháňať lajky na sociálnych sieťach. Ak sa budete chcieť ísť vyšantiť do mora, ona radšej ostane na deke a bude čumieť do smartfónu, aby jej nič dôležité neuniklo. Keď pôjdete na večeru, jedlo si najskôr odfotí a až potom sa do neho pustí.

Je normálne, že dnes v dobe Instagramu si chce každý priniesť z dovolenky pekné fotky, no netreba to preháňať. Skús jej preto otvorene povedať, že ti to vadí a nech si radšej užíva dovolenku naozaj, nie cez displej.

Zbalí každého, na koho sa pozrie

Berie tvoja kamoška dovolenku len ako príležitosť zbaliť každého voľného chlapa, ktorý sa tam nachádza? Namiesto toho, aby ste išli spolu na nejaký výlet, ona ide radšej na rande s nejakým fešákom a vráti sa až neskoro v noci? Ak idete na dovolenku nebodaj len vy dve, určite ti nepadne dobre, keď vždy ostaneš sama. Povedz jej preto otvorene do očí, že na dovolenku prišla s tebou a nie na to, aby balila chlapov. Iba ak by ste ich chceli baliť spoločne. 🙂

Nič jej nie je dosť dobré

Nič jej nie je dosť dobré a na všetko sa sťažuje? Vymyslíte výlet, kam by ste mohli ísť, no ona to ofrfle a radšej ostane zalezená na hotelovej izbe? Chystáte sa spolu na večeru, no ona by radšej išla do inej reštaurácie, aj keď vie, že také jedlo zvyšok vašej skupinky neobľubuje? S takouto kamoškou môže byť dovolenka skutočne náročná a môže vám pokaziť radosť aj z úplných maličkostí.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife