Máš svoje túžby, sny a ciele. Letná dovolenka je určite jeden sen, ktorý sa ti môže teraz splniť. Namiesto výberu toho, čo je najlacnejšie, zváž tvoj výber podľa toho, aké si znamenie. Koniec koncov, ak chceš mať čo najviac zábavy, tvoja dovolenky by mala byť rovnaká ako tvoja osobnosť. 

Baran

Disneyland. S množnostom energie ktorú ako baran máš, sa tu určite nebudeš nudiť. Je to perfektné riešenie.

Býk

Plavba po stredozemnom mori. Pre teba, ako romantičku je táto krásna a pokojná dovolenka ako stvorená.

Blíženci

Plavba do Nórska. Si veľmi inšpiratívna a miluješ spoznávať, objavovať a tvoriť nové veci. Táto plavba ti poskytne toľko zážitkov, že z nich budeš čerpať nápady celé leto.

Rak

Pobyt v kúpeľoch. Ako rak si veľmi starostlivá o ľudí, ktorí sú okolo teba. No prišiel čas, aby si si aj ty oddýchla a bolo o teba postarané.

Lev

Dovolenka v Afrike. Miluješ riskovať a miluješ adrenalín. Táto dovolenka ti to ponúka a tak neváhaj.

Panna

Zájazd na Kostariku. Nájdi si pokojný, spoznávací zájazd, kde sa nebudeš vôbec nudiť. Pretože nuda – to vôbec nie je pre teba.

View this post on Instagram

Río Celeste💦

A post shared by Samuelle Rochette💦 (@samerochette) on

Váhy

Luxusná exotická plavba. Hľadáš rovnováhu vo všetkom, čo ti prináša život. Preto by si si mala zvoliť práve túto plavbu. Prináša všetko zo všetkých aspetov života.

Škorpión

Romantická plavba po Karibiku. Si vášnivá, zmyselná a plná romantiky. Nepotrebuješ medové týždne ani výročie na to, aby si oslavovala s partnerom. Táto dovolenka bude pre teba tá pravá.

 

Strelec

Dovolenka v Holandsku. Cestovanie je pre teba charakteristické, ak si ešte nebola v Holandsku tak toto leto je čas sa tam pozrieť.

Kozorožec

Vzdelávacio-historická plavba. Pre teba je veľmi ťažké prežiť prázdniny, vždy si myslíš, že by si sa v škole naučila viac. Preto je pre teba táto vzdelávacia plavba to pravé.

Vodnár

Moderný Dubaj.  Rada sleduješ nové trendy, pohybuješ sa v oblasti módy ako doma a toto mesto si ťa jednoznačne získa.

Ryby 

Studená Antarktída. Si veľmi citlivá a niekedy moc emotívna. No aj ty ako znamenie ryby, chceš byť niekedy sama. Dovolenka ti to umožní.

 

Zdroj: rd.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.