Letná dovolenka neznamená len romantické prechádzky vo dvojici s partnerom, pri západe slnka alebo hranie sedmi s rodičmi na balkóne, namiesto párty niekde v beach clube. Poriadnu dovolenku si môžeš užiť aj s najlepšími kamarátkami. Leto ešte neskončilo a vy si stále stíhate booknuť letenky a zažiť dobrodružstvo. 

Či už máš priateľa alebo prežívaš leto ako slobodná, zober svoju partiu dievčat a bežte objaviť nové zákutia sveta, dovolenkových destinácií, ochutnať nové drinky a zažiť to najkrajšie, najlepšie a najbláznivejšie leto.

Je však dôležité vybrať si opatrne. Myslieť na to, že čisto dievčenská partia tých najviac žhavých a zvodných báb, bude priťahovať pozornosť domácich aj cudzincov, preto sme pre teba a tvoje baby vybrali tie najkrajšie, ale aj bezpečné miesta, na ktorých si taktiež musíte dávať pozor jedna na druhú, všade chodiť spolu, avšak budete mať tie najlepšie spomienky.

1. Málaga a Marbella, Španielsko

Práve tieto miesta sú vyhľadávanými turistickými centrami mladých ľudí. Ponúkajú nie len more, pláž, slnko a cocktaily, ale aj krásnu architektúru, výlety. Obidve mestá sa nachádzajú v Španielsku, a preto ti zaručujeme poriadnu dávku energie, hudby a zábavy.

Ak idete s babami na single vacation, tak ver či nie, Španieli sú dosť hot, takže do kufra určite nezabudni pribaliť tie najlepšie večerné šaty.

2. Santorini, Grécko 

To najfotogenickejšie miesto asi v celej Európe je určite Santorini. Hovorí sa mu aj symbol Grécka. Ponúka nezabudnuteľné západy, biele domčeky s modrými strechami a tie nádherné kvety sa ti vryjú do pamäti. Kto ti však urobí tie najkrajšie fotky, ak nie tvoje najlepšie kamarátky?

 

3. Ibiza, Španielsko 

Ak milujete poriadnu zábavu, pretancované noci, veľa ľudí a hlavne, dobrú hudbu, vaším cieľom by určite mala byť Ibiza. Cez deň ponúka top pláže, možnosť požičania skútrov či štvorkoliek na navštívenie “zabudnutých miest” a výhľadov a cez noc sa zasa tento ostrov premení na jednu veľkú párty. 

4. Zrće, Chorvátsko

Jedným z miest v Chorvátsku, kde zažijete dokonalé hot girl summer je určite Zrće. Začiatkom leta tam svoj koncert a párty odohral aj Kontrafakt, Separ či mnohí iní.

O zábavu sa však nemusíš báť ani teraz, práve táto dovolenková destinácia ponúka párty na každý týždeň, ale aj krásne miesta na kúpanie a spoznávanie.

5. Dubaj, Spojené arabské emiráty 

Aj napriek tomu, že mnohí ľudia odsudzujú tieto krajiny, Dubaj je dovolenková destinácia, kde sa o svoje zdravie nemusíš báť. Na girls trip sa vybrali aj známe influencerky a ver, tie beach kluby, ktoré sa nachádzajú práve na tomto meste, inde asi nenájdeš.

Zaujímavé atrakcie, obrovský obchodný dom, ktorý ti vyrazí dych, ale aj krásne pláže a čisté more.

6. Ksamil, Albánska riviéra 

Ak nechcete zbytočne utrácať, ani denne tancovať na tých najväčších diskotékach a vaša dovolenka by mala byť len o spoločne strávenom čase, kúpaní sa a objavovaní nových miest, tak Albánsko a práve pláž a dedina Ksamil sú dokonalým miestom na oddych.

Keďže Albánsko nie je až tak typické medzi turistami, nemusíte sa báť preplnených pláži. A tie fotky budú taktiež dokonalé.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.