dovolenka bez frajerov
Instagram/selingga

Letná dovolenka neznamená len romantické prechádzky vo dvojici s partnerom pri západe slnka alebo hranie kariet s rodičmi na balkóne, namiesto párty niekde v beach clube. Dovolenka bez frajerov je niečo, čo si môžeš užiť aj s najlepšími kamarátkami. Leto ešte iba začína a vy si stíhate booknuť letenky a zažiť dobrodružstvo. 

Či už máš priateľa alebo prežívaš leto ako slobodná, zober svoju partiu dievčat a bežte objaviť nové zákutia sveta, dovolenkových destinácií, ochutnať nové drinky a zažiť to najkrajšie, najlepšie a najbláznivejšie leto.

Je však dôležité vybrať si opatrne. Myslieť na to, že čisto dievčenská partia tých najviac „žhavých“ a zvodných báb, bude priťahovať pozornosť domácich aj cudzincov. Preto sme pre teba a tvoje baby vybrali tie najkrajšie, ale aj bezpečné miesta, na ktorých si síce tiež musíte dávať pozor jedna na druhú, avšak budete mať tie najlepšie spomienky.

Dovolenka bez frajerov je ideálna v týchto miestach. Kam sa vyberieš najskôr? Pokiaľ sa ale bojíš, že by to mohlo stáť príliš veľa, prečítaj si aj náš ďalší článok, kde sme ti priniesli niekoľko praktických tipov, ako ušetriť. Môžeš začať sledovať aj tieto, o ktorých sme takisto písali

1. Málaga a Marbella, Španielsko

Práve tieto miesta sú vyhľadávanými turistickými centrami mladých ľudí. Ponúkajú nie len more, pláž, slnko a kokteily, ale aj krásnu architektúru a výlety. Obidve mestá sa nachádzajú v Španielsku, a preto ti zaručujeme poriadnu dávku energie, hudby a zábavy.

Ak idete s babami na single vacation, tak ver či nie, Španieli sú dosť hot, takže do kufra určite nezabudni pribaliť tie najlepšie večerné šaty.

2. Santorini, Grécko 

To najfotogenickejšie miesto asi v celej Európe je určite Santorini. Hovorí sa mu aj symbol Grécka. Ponúka nezabudnuteľné západy, biele domčeky s modrými strechami a tie nádherné kvety sa ti vryjú do pamäti. Kto ti však urobí tie najkrajšie fotky, ak nie tvoje najlepšie kamarátky?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieCestovanie