Ak niekedy myslíš na to, že ťa nechám z môjho života jednoducho odísť, tak sa veľmi mýliš. Alebo ma len poznáš málo na to, aby si vedel, že ak niečo v živote za to naozaj stojí, tak o to bojujem až do posledného konca. A Ty mi za to stojíš.

foto: pexels.com

foto: pexels.com

Dovoľ mi byť Tvojou najlepšou priateľkou.

Tou, ktorej večer zaklopeš na dvere, aby si sa mohol vyrozprávať zo všetkých trápení. Tou, ktorej zavoláš vždy, keď sa Ti niečo podarí, aby sa mohla tešiť  s Tebou. Dovoľ mi byť ženou, pri ktorej sa nebudeš báť odhaliť svoje slabosti. Chcem byť Tvojou najlepšou priateľkou, ktorá s Tebou vylezie aj na najvyšší štít, aby si mohol  do sveta vykričať, ako sa cítiš.

Dovoľ mi byť Tvojou inšpiráciou.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Tou, ktorá Ťa naučí snívať vo veľkom a plniť si aj sny, ktorých sa bojíš. Tou, ktorá Ťa naučí, že ak niečo chceš, tak to dokážeš. Chcem byť ženou, ktorá bude v Teba veriť pri každom Tvojom životnom cieli a povzbudí Ťa v momentoch, kedy budeš možno sám o sebe pochybovať. Chcem byť Tvojou inšpiráciou, vďaka ktorej naberieš silu pokračovať, keď už nebudeš vládať ísť.

foto: pexels.com

foto: pexels.com

Dovoľ mi byť Tvojou milenkou.

Tou, ktorú keď uvidíš, Tvoje srdce sa rozbúcha ako šialené a Teba ovládne nekonečná vášeň. Dovoľ mi byť ženou, po ktorej budeš aj fyzicky túžiť. Tou, ku ktorej si večer ľahneš a budeš ju chcieť vášnivo a oddane pomilovať. Ale aj tou, s ktorou si budeš chcieť niekedy užiť tvrdý a nemilosrdný sex.  Dovoľ mi byť Tvojou milenkou, pri ktorej nikdy nezmizne Tvoja túžba.

Dovoľ mi byť Tvojou starostlivou opatrovateľkou.

Tou, ktorá ťa bude každý deň čakať doma po príchode z práce s teplou navarenou večerou. Tou, ktorá Ti operie a ožehlí košele a ktorá sa postará o to, aby si sa každý deň vrátil do uprataného domu.

foto: pixabay.com

foto: pixabay.com

Dovoľ mi byť ženou, ktorá z Tvojho života nikdy nebude chcieť odísť. Dovoľ mi byť navždy.

Ak mi to dovolíš, dostaneš od život ten najcennejší dar.

Komentáre