unsplash.com

Každá žena si zaslúži, aby občas vypustila paru a išla sa zabaviť. Toto sú dôvody, prečo by si nemala ostať sedieť na gauči a ísť na párty. 

Skvelá zábava

Slnko ma zobudí v neskoré sobotné ráno. Ešte stále ma bolí hlava. “Bola to párty ako sa patrí,” poviem si v duchu. Ženy, ktoré sa rovnako rady zabávajú ako ja, vedia, o čom hovorím. Tanec, spoločnosť, zábava. To je to, čo chceme. Párty pomáha single ženám zabudnúť na nevydarené vzťahy a užiť si tak naplno večer ako sa patrí.

unsplash.com

Spontánnosť

Poznáš to, je piatok večer, ležíš v posteli a zrazu ti zvoní telefón. Kamarátka ťa volá von. Nemáš čas reagovať nijako negatívne, naopak si veľmi nadšená. Rýchlo sa prezlečieš a vyrážaš do mesta. Štýl obliekania o teba prezradí veľa. Vieš, čo si máš dať na seba, keď chceš byť tajomná, príťažlivá i nedostupná zároveň.

Hviezda parketu

Ten večer, tú chvíľu si úžasná. Si svoja, si to ako to vnímaš a cítiš. Žiješ si,vnímaš hudbu, tanec, ľudí. Máš na sebe zvodné šaty, či klasické rifle a tričko. Cítiš sa ako Marilyn Monroe. Spievaš, nevieš spievať? Skutoční priatelia pretrpia tvoj falošný spev. Užívaš si to. Najlepšia párty je nenaplánovaná.

zdroj: unsplash.com

Záverečná

Záverečná! Tú pieseň miluješ, no niekedy nenávidíš, pretože zatvárajú bar a tebe sa ešte nechce. Si nabudená, plná elánu a rytmu. A teraz musíš ísť domov. Počas cesty v taxíku si prehrávaš, čo sa dnes večer stalo. Usmievaš sa popod nos a máš dobrý pocit, že si neostala doma, ale išla sa nakoniec zabaviť.

 

Smiech a hudba je najlepší liek. Preto nelež na gauči, zodvihni svoj zadok a vyraz niekam. Vyber sa na párty, pekne sa obleč, nerieš starosti. Tancuj, smej sa, zabávaj sa. Život máš predsa len jeden, tak si ho začni aj patrične užívať.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife