Baran: 

Si dobrodružná. Si ohnivá. Si vášnivá. Si niekto, kto bude milovať pevne a s otvoreným srdcom. Budeš bojovať za ľudí, na ktorých ti záleží. Budeš ich chrániť a opatrovať. Zaslúžiš si byť milovaná takou istou láskou.

Býk:

Možno sa nemusíte milovať láskou, čo bude hory prenášať, ale každý človek si zaslúži byť milovaný niekým iným. Nemala by si nechať, aby ťa spoločnosť presvedčila o tom, aby si znižovala svoje štandardy. Časom nájdeš niekoho, kto v tebe bude vidieť krásu.

Blíženci: 

Nie si zvyknutá byť centrom pozornosti, preto máš zvyk ísť do vzťahu menej, než si zaslúžiš. Myslíš si, že málo je niekedy viac. No ty sa v tomto mýliš, zaslúžiš si oveľa viac, ako je minimum. Zaslúžiš si niekoho, kto by chcel len a len teba.

Rak: 

Si romantická. Máš srdce 3x väčšie ako ostatní. Ak to bude niekto potrebovať, budeš chodiť aj po žeravom uhlí. A ty si zaslúžiš tiež niekoho, kto by tak veľa pre teba obetoval.

zdroj: unsplash.com

Lev:

Si ako najväčší úlovok. Nepotrebuješ nikoho, aby ti povedal, čo si zaslúžiš, pretože ty to vieš. Máš veľké očakávania, štandardy aj veľké nádeje. Neuspokojíš sa s niečím a niekým na 50%. Chceš a dávaš 100%.

Panna: 

Strávila si príliš veľa času s ľuďmi, ktorí s tebou zaobchádzali ako s druhou možnosťou a to si nikto nezaslúži. Zaslúžiš si byť niekoho priorita, pretože si krásna, inteligentná, si silná a si viac, ako niektorí ľudia.

Váhy: 

Zaslúžiš si byť jeho prioritou, pretože si strávila celý život tým, že si len dávala, dávala a dávala, bez toho aby si za to niečo očakávala. Je v poriadku, keď povieš, že si zaslúžiš viac.

Škorpión: 

Si veľmi úprimná. Pripúšťaš si to, keď si naštvaná. Povieš vždy pravdu. Povieš vždy „milujem ťa“, až keď si budeš 100% istá. Tvoja úprimnosť v dnešnom svete je zázrak.

zdroj: unsplash.com

Strelec: 

Nenechaj si újsť svoje šťastie. Si veľmi priebojná a vždy si ideš za svojim cieľom. Nenechaj strach, aby nad tebou zvíťazil. Si silnejšia ako si myslíš a máš veľmi pevný charakter. Zaslúžiš si byť jeho prioritou.

Kozorožec: 

Tvoja inteligencia je tvoj oporný bod. Si veľmi múdra, si vnímavá, si detailistka. Nenecháš sa využívať. Si šťastná, že žiješ takýto život a chcela by si ho s niekým zdieľať.

Vodnár: 

Zaslúžiš si byť prvou voľbou niekoho, pretože si kreatívna, krásna a citlivá. Tvoja krása ide z vnútra. Nastal čas, aby si si uvedomila, aká cenná si.

Ryby:

Zaslúžiš si byť jeho prioritou, pretože si veľmi príjemná osoba. Keď sa ti niekto páči, pošleš mu ráno peknú SMS-ku, kúpiš mu jedlo, ktoré má rád a zaujímaš sa o veci, ktoré miluje. Zaslúžiš si nájsť niekoho, kto bude s tebou.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.