Baran:

Si extrémistkou. Si super, vášnivá a aj intenzívna a určite sa to nebojíš ukázať. Pri stretnutí s niekým novým je však veľký problém v tom, že pre neho to bude až „príliš veľa„. Si ten typ človeka – všetko alebo nič.

Býk:

Nemôžeš nájsť vhodné slová pri komunikácii. Máš toľko čo povedať, ale netušíš ako. Hlboko v tebe vieš, že to nie je dobré, ale tento blok nemôžeš odstrániť.

Blíženci:

Ako blíženec si naučená sa stále hádať, keď sa ti niečo nepáči. Vo vzťahu máš práve ty tendenciu prejsť do krízy. Vždy sa stratíš uprostred vzťahu.

Rak:

Máš dobré srdce, najlepšie a zároveň najhoršie. Je to pre teba ľahké – nadviazať nový kontakt, ale si veľmi emotívna a keď niečo cítiš, tak to cítiš veľmi hlboko. Preto sa niektorých ľudí vzdáš, aby ti neublížili.

zdroj: unsplash.com

Lev:

V tvojej ceste za láskou ti prekáža vlastné ego. Je takmer nemožné, aby si sa ho zbavila. Môžeš sa rozísť a hneď na to využiť nejakého muža na krátku chvíľku. Ale láska nikde.

Panna:

Si prirodzenou perfekcionistkou. Očakávaš od partnera príliš veľa a očakávaš aj to, že všetko bude dokonalé. No zvyčajne zabúdaš na to, že dokonalosť neexistuje.

Váhy:

Si príliš zameraná na niekoho, kto by ti dokonale sadol do tvojho zoznamu. Získaš si ten typ osobnosti, že v priebehu roka je ťažké odstrániť ho z tvojho života. Nebudeš mať ani možnosť sa zoznámiť s niekým iným – možno s láskou tvojho života.

Škorpión: 

Máš neobvyklý zvyk sa ponáhľať vo vzťahu. Miluješ byť zamilovaná a chceš všetko rýchlo. No tvojich partnerov to od teba ešte viac odoženie.

zdroj: pexels.com

Strelec: 

Desí ťa záväzok. Desí ťa oddanosť jednej osobe. Myšlienka na to, že by si sa mala zaviazať len jednej osobe. Ak si úprimná vieš, že vzťah nie je práve tvoja priorita a tak sa neukáže ani tá láska.

Kozorožec:

Ťažko sa ti vyjadruje, keď stretneš nových ľudí. Skrývaš sa za pocitmi druhých a nerada hovoríš o sebe. Zdá sa, že nemôžeš mať dlho záujem o niekoho, pretože mu nikdy neukážeš svoje pravé ja.

Vodnár:

Túžiš po niekom skutočnom, ale nikdy ti neboli tieto pocity známe. Čo je úplná irónia života. Nikdy si pri nikom necítila motýle v bruchu a ak nenadišiel tvoj čas, ešte dlho nespoznáš pravú lásku. Si zameraná na seba a svoju kariéru.

Ryby:

Si príliš vyberavá – pre tvoje dobro. Prezeráš si desiatky tvojich potenciálnych partnerov, ale veľa z nich nespĺňalo tvoje požiadavky.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.