Tie slová, ktoré kedysi znamenali všetko, stratili zmysel. Všetky tie sľuby, plány, udalosti a spoločné sny postupom času neznamenali nič. Odišiel zo mňa kus nás, pretože od toho momentu si bol len moja minulosť. Dosť komplikovaná minulosť.

Minulosť, ktorá znamenala veľa, no už nie v tomto čase. Obaja sme vedeli že to svetlo našej lásky v tebe zhaslo, čo bola najväčšia chyba, pretože v momente keď si sa vrátil s tým, že je to za tebou, že ti chýbam ja, že ti chýbame my, ja už som tam nebola. Ja som ťa už nečakala. Po prvý krát v živote som nebola len tvojou bábkou, ktorú si využíval, bola som osobou, ktorá ťa odmietla.

zdroj: unsplash.com

A ak mám byť úprimná, bol to skvelý, no zároveň zraňujúci pocit pre mňa. Bolelo ma vedomie, že ťa viac neľúbim, že nesplním to navždy a najmä že sa nezúčastním všetkých tých malých spoločných snov. Ale ty bol tá kotva, ktorá má nútila neustále sa vracať do minulosti, do ktorej som viac patriť nechcela. Chýb, ktorých si sa dopustil bolo mnoho. Preto som viac nečakala, volala ma budúcnosť a ja som jej bola po prvýkrát pripravená čeliť. A vieš čo? Naozaj mi nechýbaš. Naozaj sa mi zacelili všetky tie rany a som rada že viac do tvojho života nepatrím.

zdroj: unsplash.com

Tak prosím, nepripomínaj sa mi viac, nesnaž sa zničiť všetko to čo som za ten čas vybudovala a hlavne, nestrácaj už čas myslením na nás dvoch, keď si to nedokázal spraviť v čase keď sme mali byť spolu, teraz je už na to neskoro a ja som šťastná, bez teba.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.